Porelė pasipriešino policijos pareigūnams



Sekmadienio naktį vyras ir moteris pasipriešino policijos pareigūnams.

Kaip praneša Panevėžio policija, sekmadienį, 00.10 val., Panevėžyje, 38 metų vyras ir 32 metų moteris pasipriešino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulių kuopos pareigūnams, atliekantiems tarnybines pareigas.

Porelė pareigūnus įžeidinėjo bei aktyviais veiksmais vengė sulaikymo, sukėlė pareigūnui fizinį skausmą.

Įtariamieji sulaikyti.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Išrinkti geriausi Panevėžio policijos Reagavimo ir Veiklos skyrių pareigūnai

JP Redakcija

Policijos darbuotojų profsąjunga ragina mažinti pareigūnų „perteklines funkcijas“

JP Redakcija

N. Grunskienė teigia pareigūno byloje palaikanti prokuroro siekį apginti teisę į gyvybę

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads