„Lietkabelis“ paliko „Mažeikius“ be pergalių



Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (7/13) klubas, kuris išvykoje 71:66 (23:17, 15:16, 20:23, 13:10) palaužė „Mažeikių“ (0/20) krepšininkus.

„Mažeikių“ komanda sėkmingiau pradėjo susitikimą ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 13:8. Čia pat „Lietkabelis“ atsakė spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį – 15:13. Svečiai perėmė iniciatyvą ir po truputį didino savo persvarą, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 6 taškus – 23:17.

Antrajame ketvirtyje mažeikiškiai sugebėjo priartėti (31:33), tačiau „Lietkabelis“ sėkmingiau sužaidė paskutines minutes ir truktelėjo į priekį – įpusėjus rungtynėms Gintaro Kadžiulio auklėtiniai pirmavo 38:33.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 2 minutes svečiai pabėgo dar labiau – 44:36. „Mažeikiai“ neketino lengvai paleisti varžovų, todėl toliau atkakliai ataka po atakos mažino deficitą, o 27-ąją minutę ir po labai ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 51:50. Panevėžiečiai čia pat vėl nusvėrė mačo svarstykles savo naudai ir prieš lemiamą atkarpą turėjo trapų, 2 taškų, pranašumą – 58:56.

Ketvirtajame kėlinyje Lacy Haddockas pataikė tritaškį ir „Lietkabelis“ susikrovė 7 taškų persvarą – 65:58. Čia pat šeimininkai atsakė 6 taškais iš eilės – 64:65. Abi komandos kelias minutes negalėjo pasižymėti, o tylą nutraukė L.Haddocko tolimas metimas, po kurio tritaškį pridėjo ir Dainius Šalenga – 71:64. Per likusias 2 minutes ir 42 sekundes „Lietkabelis“ taškų nepelnė, bet varžovai taip pat pasižymėjo tik dvitaškiu ir nuaidėjusi finalinė mačo sirena paskelbė panevėžiečių pergalę 71:66.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 25 (6 atk. kam.), Raimundas Danys 14, Darius Tarvydas 11.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 15 (5 atk. kam.), Evaldas Žabas 13 (5 rez. perd.), Dainius Šalenga 12 (5 atk. kam.), Lacy Haddockas 8.

 


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads