Panevėžys
Trečiadienis, 16 spalio, 2024

„7bet-Lietkabelis“ Europos taurėje lieka be pergalių

AutoriusJP, BASKETNEWS.LTFotoFIBA

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (0-4) pergalių sausros Europos taurėje nutraukti nepajėgė. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 76:72 (10:18, 13:25, 17:27, 16:22) nusileido Liublianos „Cedevita Olimpija“ (3-1)

Abiejose aikštės pusėse nuo pradžių dominavę šeimininkai užsmaugė „7bet-Lietkabelio“ krepšininkus ir įgijo ankstyvą triuškinamą persvarą – 31:14, kurią vėliau didino iki 22 taškų (42:20).

N. Čanakas 9 sekundėms debiutui išleido jaunąjį Dominyką Stenionį, o svečiai į ilgąją pertrauką ėjo su 0 pataikytų tritaškių iš 12 bandymų bei 20 taškų deficitu (23:43).

Panevėžio komandą kitokį veidą parodė iškart po pertraukos – Mantas Rubštavičius nutraukė tritaškių prakeiksmą, o to užkurti svečiai surengė galingą spurtą 25:9 bei artėjo 48:52.

Visgi nuo to momento sėkmingiau sužaisti pavyko „Cedevita Olimpija“, kuriai įpusėjus ketvirtajam kėliniui Gebenas tritaškiu atstatė 13 taškų pranašumą – 69:56.

Panevėžiečiai vėl pakilo į spurtą 14:5 ir braukė skirtumą iki 4 taškų (70:74), tačiau sukurti stebuklą laiko nebeužteko.

Iš viso panevėžiečiai pataikė 5 tolimus metimus iš 26. Daugiausiai jų įmetę Mantas Rubštavičius ir Marko Pecarskis ir buvo rezultatyviausi.

Rubštavičius pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, Pecarskis rinko 12 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių.

Nugalėtojams Gebenas per 24 minutes generavo 8 taškus, 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus.

„Cedevita Olimpija“ vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio vyr. trenerio Zvezdano Mitrovičiaus, kurį pavadavo asistentas Džordže Andžičius. Nepadėjo ir antras rezultatyviausias ekipos žaidėjas, Bryntonas Lemaras.

Panevėžiečiai sekmadienį svečiuose stos į LKL mačą su Kauno „Žalgiriu“, o Europos taurėje spalio 22 d. namuose priims Breso Burgo JL.

Nė vieno tritaškio nepataikęs „7bet-Lietkabelis“ Europos taurėje pralaimėjo trečiąkart iš eilės

G. Kalaitzakis apie rungtynes prieš legendinę graikų komandą: „Turime parodyti, kad esame geresni“