Žvejai turi didesnį pasisekimą tarp moterų

Žvejai turi didesnį pasisekimą tarp moterų

JP, Mensinstinct.lt

Vienas keisčiausių tyrimų apie internetinius santykius.

Vienas (nelabai mokslinis) tyrimas išsiaiškino, kad vyrai, kurie nuotraukose pozuoja su žuvimis, gali sulaukti daugiau dėmesio iš dailiosios lyties.

Meškeriojimo aplikacijos „Fishbrain“ kūrėjai išanalizavo internetinio susitikinėjimo profilio nuotraukas, kurias naudojo 18-35 metų vyrai iš Floridos valstijos JAV ir pamatė, kad net 22 procentai pozavo su ką tik sugauta žuvimi.

BIC

Tyrėjai nusprendė apklausti 1000 universiteto studenčių, norėdami išsiaiškinti, kaip šios vertina tokias nuotraukas. Paaiškėjo, kad net 46 procentai moterų sakė, jog žvejai jiems pasirodė seksualesni nei vyrai tuščiomis rankomis.

Tačiau ne visos žuvys pasirodė vienodai patrauklios. Moterims nepatiko nuotraukos su mažais karpiais (mažiau nei 1 procentas manė, kad tai seksualu). Galbūt tai dėl mažo žuvies dydžio, o galbūt moterims tiesiog nepatinka karpiai, tačiau bet kuriuo atveju reikėtų fotografuotis su įspūdingesniu laimikiu.

Vis dėlto, nereikėtų aklai pasitikėti šio tyrimo rezultatais. Kodėl? Pirma, tirtos nuotraukos buvo vyrų iš Floridos, kur žuvavimas yra itin populiarus, tad vietose, kur meškeriojimu domimasi mažai, tokia nuotrauka moterų nepaveiks. Antra, tyrimas buvo atliktas meškeriojimo įmonės. Trečia, apklausta tik koncentruota grupė iš to regiono, tad kaži, ar rezultatus galima pritaikyti kitur, pvz.: Lietuvoje.

Visgi, jei gyveni regione, kur žuvavimas yra gyvenimo būdas, gali būti, kad tavo laimikio nuotrauka padės sužvejoti ir pasimatymą.

mensinstinct

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.