„Krepšinio aistruolių palaikymas įpareigoja mane stengtis komentuoti dar kokybiškiau. Labai smagu, kad finalą komentuosiu kartu su Karoliu. Manau, mes vienas kitą suprantam iš pusės žodžio, nes dviese jau esame dirbę per daugybę rungtynių. Karolis per pastaruosius porą metų smarkiai patobulėjo. Man patinka jo profesionalus pasirengimas rungtynėms, puikus humoro jausmas“, – duoklę savo kolegai atidavė ir V. Čeponis.

Kalbėdami apie Panevėžyje šį savaitgalį vyksiančias kovas, abu rungtynių balsai užtikrintą triumfą prognozavo titulą ginančiam Kauno „Žalgiriui“. Daugiausiai intrigos, anot komentatorių, galima tikėtis pirmajame turnyro pusfinalyje, kuriame susigrums Utenos „Juventus“ ir Panevėžio „Lietkabelis“. K. Tiškevičiui šis mačas bus svarbus ir dėl neseniai duoto pažado, susijusio su kita jo profesija – renginių vedimu.

„Jau prisidirbau, nes neseniai LKL TV studijoje Ignas Grinevičius išprovokavo pasakyti, kas laimės „Juventus“ – „Lietkabelio“ rungtynes ir aš pasakiau, jog tai bus „Juventus“. Dar daugiau – pasakiau, kad jei pusfinalį laimės „Lietkabelis“, Margirio Normanto vestuves vasarą pravesiu už pusę kainos. Po to M. Normantas rašė man, ar neatrodo, kad prisikalbėjau. Lieku prie to paties, tose rungtynėse būsiu objektyvus komentatorius, bet būčiau visai nieko prieš, jei laimėtų Utena. Ir viena, ir kita komanda yra miela identiškai, bet jau priprognozavau ne savo paties naudai, todėl esu priverstas rinktis „Juventus“, – sakė K. Tiškevičius.

„Turbūt visiems aišku, kad pagrindinis favoritas laimėti taurę yra „Žalgiris“. Tiesa, jei iki savaitgalio iš duobės išlips „Lietkabelis“, ši komanda gali pasipriešinti žalgiriečiams. Juk šį sezoną panevėžiečiai vieną kartą įveikė kauniečius, o kitą sykį, nors ir pralaimėjo, bet jiems įnirtingai kibo į atlapus.

Kita vertus, šeimininkams dar reikės rimtai paprakaituoti norint įveikti pusfinalio barjerą. Juk „Juventus“ jau ilgą laiką, atmetus vieną kitą kluptelėjimą, demonstruoja itin solidų žaidimą. Tikuosi, kad Klaipėdos „Neptūnas“ garbingai kausis dėl trečiosios vietos. Nelabai tikiu, kad klaipėdiečiai pusfinalyje sugebėtų skaudžiau įkąsti „Žalgiriui“, – mintimis dalijosi V. Čeponis.

Be šių dviejų komentatorių Citadele KMT kovų balsais LRT transliacijose bus Rokas Grajauskas ir Linas Kunigėlis. Tuo tarpu DELFI žiūrovams rungtynes padės stebėti Vilhelmas Bladyka.