Žinomos aktorės parašytą knygą papuošė panevėžiečio fotografo nuotrauka

Žinomos aktorės parašytą knygą papuošė panevėžiečio fotografo nuotrauka

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Populiari kino, televizijos ir teatro aktorė Nijolė Narmontaitė istorijas apie teatro užkulisius pamilusiems skaitytojams pristatė penktąją serijos „Ko nematė žiūrovai“ knygą „Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai“.

Į knygos pristatymą susirinkę garsūs svečiai knygos autorei negailėjo sveikinimų, o iki šiol negirdėtas aktorių išpažintis lydėjo garsūs svečių aplodismentai, magijos triukai ir vakarą papuošusi gėlių jūra.

BIC

Pateikė aktoriaus nuotrauką

Naujos aktorės N. Narmontaitės knygos „Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai“ pristatymo vakaras vyko Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre. Jame dalyvavo aktoriaus Manto Stonkaus nuotrauką knygai pateikęs naujienų portalo JP fotografas Lukas Varanauskas.

N. Narmontaitė.

Jaunasis fotografas neslėpė, jg knygos pristatymo vakaras buvo nuostabus ir įdomus.

„Jį pradėjo iliuzionistas Mantas Wizard. Be to, buvo smagu klausytis žemaičių tarme atliekamos dainos „Aš mylėjau tave tau nežinant“, kurią drauge su N. Narmontaite atliko Loreta Sungailienė ir Laima Kybartienė. Nors renginyje nebuvo aktoriaus M. Stonkaus, bet buvo smagu knygos pristatyme gyvai matyti ir bendrauti su kitais knygos personažais. Jie pasakojo juokingus prisiminimus, kuriuos knygos autorė N. Narmontaitė įtraukė į leidinį“, – pasakojo L. Varanauskas ir pasidžiaugė, kad jam buvo įteikta knyga su autorės autografu.

N. Narmontaitės penktąją knygą, skirtą televizijos žvaigždėms, papuošė fotografo L. Varanausko nuotrauka. Joje užfiksuotas aktorius M. Stonkus.

Sutiko su pasiūlymu

L. Varanauskas prisiminė, kaip aktorių M. Stonkų fotografavo Panevėžyje ir kaip sutiko pateikti knygai nuotrauką.

„Vyko renginys, skirtas saugiam eismui, o jo vedėjas buvo M. Stonkus. Jis mielai sutiko fotografuotis ir padariau keletą portretų. Paskambino Mantas ir pasiteiravo, ar sutinku, jog mano fotografuota nuotrauka būtų publikuojama būsimoje N. Narmontaitės knygoje. Sutikau ir išsiunčiau ją knygos autorei“, – pasakojo jaunasis fotografas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.