-1.6 C
Panevėžys
Šeštadienis, 26 lapkričio, 2022

Žinomas Panevėžio treneris A. Rancevas: „Už drąsą viešinti vadovų aplaidumą gavau nuobaudą“

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖ
FotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ, RIMVYDAS ANČEREVIČIUS
Žinomas Panevėžio treneris A. Rancevas teigia, kad už drąsą viešinti Panevėžio sporto centro vadovo S. Raziūno aplaidumą gavo nuobaudą.

Panevėžyje prasidėjusiomis naujo modernaus baseino statybomis patenkinti ne visi. Pradėjus griauti seną baseino pastatą, iš „Aukštaitijos“ sporto rūmų baseino patalpų dingo inventorius, kuris buvo patikėtas triatlono treneriui Andrejui Rancevui.

Kaip naujienų portalui JP sako žinomas treneris, triatlonininkai patyrė beveik 600 eurų nuostolį. Be to, apie dingusį sporto inventorių prakalbęs treneris A. Rancevas, dėl neva tokio impulsyvaus elgesio, buvo nubaustas – jam skirtas įspėjimas.

Dingo inventorius

Panevėžio sporto centro triatlono treneris A. Rancevas naujienų portalui JP aiškino, kaip dingo inventorius.

„Buvome informuoti, kad iki spalio 26 d. turime išsinešti inventorių, tačiau nuvykus į vietą negalėdavome patekti į patalpas, baseino administratorius neatsiliepdavo telefonu. Kadangi jokios informacijos niekas nesuteikė, spalio 31 d. nuvykau į vietą, kur patalpas jau radau išdraskytas, inventoriaus jose nebebuvo. Kolegės trenerės inventorius buvo užrakintose patalpose – jai pasisekė. O štai mūsų patalpos kažkodėl paliktos nerakintos, tad mes likome be plaukimo inventoriaus, o jo ten buvo beveik už 600 eurų“, – sakė triatlono treneris.

Pradėjus griauti seną baseino pastatą, iš „Aukštaitijos“ sporto rūmų baseino patalpų dingo inventorius, kuris buvo patikėtas triatlono treneriui A. Rancevui.

Su treneriu nori susidoroti?

Apie dingusius daiktus treneris A. Rancevas nedelsdamas pranešė Panevėžio sporto centro vadovams, taip pat informavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyrių.

„Pranešimus gavo Sporto centro direktorius Saulius Raziūnas ir Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis. Be to, kai pamačiau, jog dingo triatloninkams svarbus plaukimo inventorius, iškart informavau Sporto centro pavaduotoją infrastruktūrai Vytautą Povilonį. Dabar laukiame atsakymų, kaip bus su dingusiu inventoriumi, kuris priklausė Sporto centrui. Be to, iš patalpų dingo inventorius, kuris buvo pirktas ir už asmenines lėšas. Taip kad netekome daug mums reikalingų daiktų“, – teigė treneris A. Rancevas ir tęsė:

„Kad prakalbau apie pavogtus daiktus, Sporto centro vadovų buvau apkaltintas. Kaip supratau, pagal juos turėjau niekur nesikreipti ir tylėti. O, kadangi netylėjau, iš karto sulaukiau itin nemalonaus pokalbio su Panevėžio sporto centro Sportinio ugdymo skyriaus vedėja Vilma Rudzenskaite. Ji man aiškino, kad dėl dingusių daiktų nekelčiau vajaus. Su tuo nesutikau, pasakė, kad su manim susidoros. Vedėja atėjo į treniruotę, išgąsdino vaikus, elementariai trukdė darbui tol, kol nepradėjau incidento filmuoti. Toliau dar įdomiau. Buvau apkaltintas, jog vedėją užsipuoliau. Sporto centro vadovai sušaukė komisiją, kuri nutarė man skirti nuobaudą – įspėjimą. Įsivaizduokit – komisija, tirdama mano elgesį, neprašė ir nevertino filmuotos medžiagos, kurią turiu ir siūliau pateikti. Manau, kad su manimi tiesiog norima susidoroti. Dėl šio incidento tikrai netylėsiu. Juolab, kai tai liečia ne tik mane – V. Rudzenskaitė savo jokių etikos standartų neatitinkančiu elgesiu smarkiai išgąsdino treniruotėje dalyvavusius vaikus, jų akivaizdoje žemino mane kaip trenerį. Nemanau, kad toks elgesys gali būti toleruojamas. Todėl kreipiausi į Valstybinę darbo inspekciją.“

Sporto centro vadovas S. Raziūnas aiškina, jog yra liudytojų, kurie neva girdėjo trenerio A. Rancevo ginčą su Sportinio ugdymo skyriaus vedėja V. Rudzenskaite.

Negavo prašymo

Tuo tarpu Panevėžio sporto centro direktorius S. Raziūnas neslepia, kad dingęs triatlonininkų inventorius priklausė jo vadovaujamai įstaigai.

„Jis buvo skirtas triatlono klubui naudotis. Kitas dalykas, negalima teigti, kad ten buvo ir treneriui A. Rancevui priklausantis turtas. Apie tai, kad laiko savo asmeninį turtą, treneris turėjo informuoti Sporto centrą – parašyti prašymą. Tačiau tokio prašymo nebuvo, todėl kyla įtarimas, kad šio asmeninio turto gal ir nebuvo. Atliekamas tyrimas ir dėl dingusio Sporto centro inventoriaus, ir dėl asmeninio turto“, – bandė aiškinti situaciją S. Raziūnas.

Pasak Sporto centro vadovo, apie tai, kad reikės skubos tvarka iškraustyti griaunamo baseino patalpas, treneriai buvo informuoti iš anksto.

Treneriai buvo informuoti

Pasak Sporto centro vadovo, apie tai, kad reikės skubos tvarka iškraustyti baseino patalpas, treneriai buvo informuoti iš anksto.

„Visiems treneriams, beveik prieš mėnesį laiko buvo išsiųsti pranešimai, kad iškraustytų turtą, kuris buvo baseino patalpose. Visi treneriai pranešimus gavo ir visiems viskas buvo aišku, ką turi padaryti iki baseino pastato griovimo pradžios. Treneriai patalpas iškraustė, o, jeigu kas ir buvo likę, tie daiktai iš patalpų buvo išnešti ir saugiai padėti. Dėl trenerio A. Rancevo skundų Sporto centras atlieka tyrimą ir aiškinasi, ar tikrai inventorius dingo. Bus pateikti atsakymai. Kita vertus, A. Rancevas – impulsyvus ir gal todėl apipylė visus skundais“, – mano S. Raziūnas ir sakė, kad dalis dingusio inventoriaus jau yra susidėvėjęs ir turėjo būti nurašytas.

Elgėsi įžūliai

Pasiteiravus, kodėl treneriui A. Rancevui skirta nuobauda – įspėjimas, Sporto centro vadovas tikino, kad tai padaryta dėl įžūlaus trenerio elgesio.

„Įspėjimas jam skirtas už įžūlų elgesį su darbuotojais. Yra liudytojų, kurie girdėjo ginčą su treneriu ir Sporto centro darbuotoja. Jie paliudijo, kad treneris elgėsi įžūliai, įžeidinėjo darbuotojus. Treneris buvo neteisus ir apkaltino darbuotojus nebūtomis veikomis. Ištyrus visas aplinkybes ir buvo priimtas sprendimas – skirti įspėjimą. Tiesa, treneris turi teisę šią nuobaudą skųsti“, – teigė S. Raziūnas.

Laukia atsakymo

Tuo tarpu Panevėžio savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas J. Jasiukaitis naujienų portalui JP teigė, jog yra gavęs trenerio A. Rancevo pranešimą.

„Pagal kompetencijas gautą pranešimą persiuntėme Sporto centrui. Jie turi išnagrinėti bei informuoti Sporto skyrių apie priimtus sprendimus. Laiko turi 20 darbo dienų. Dar terminas nepraėjo ir atsakymo iš Sporto centro negavome“, – trumpai paaiškino J. Jasiukaitis.


4 komentarai

Motiejus 2022-11-24 08:58 at 08:58

Šaunuolis Rancevai, netylėk, reikia pajudint ten jų tą lizdą. Sėdi nieko neveikia ir šaibas gauna sukriošėliai ir dar jauniems treneriams norintiems kažką keisti, pagalius i ratus kaišo.

Atsakyti
Motiejui 2022-11-24 09:37 at 09:37

Šis treneris labai žinomas viename dopingo skandale ir daugiau niekur.

Atsakyti
Štai taip 2022-11-24 09:53 at 09:53

Naktį Kelių policijos skyriaus pareigūnai Paliūniškio gatvėje pastebėjo Bernatonių kaimo link važiuojantį dingusį automobilį ir ėmė jį persekioti, reikalaudami vairuotoją sustoti. Pasak Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato pranešimo, vairuotojas pareigūnų reikalavimui nepakluso, šiurkščiai pažeisdamas kelių eismo taisykles bandė pabėgti. Palikęs vogtą automobilį Bernatonių kaime, Sanžilos ir Draugystės gatvių sankryžoje, pats ėmė bėgti per pievas miesto link. Tada policininkas iššovė įspėjamąjį šūvį ir sulaikė įtariamąjį. Paaiškėjo, kad tai – Panevėžio miesto gyventojas 20 metų Andrejus Rancevas. Vyksta parengtinis tyrimas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crime/itariamasis-automobilio-vagyste-sulaikytas-po-suviu.d?id=945527

Atsakyti
Stasys 2022-11-24 22:37 at 22:37

Visa sporto bendruomene zino apie sita sovietiniu laiku palikima ir visi bijo nuomone net savo isreiksti. Gerai kai atsiranda drasiu zmoniu , tada sudulijusios kedes pradeda brasketi

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio sporto centro treneris V. Martinkus – vienas iš Lietuvos stalo teniso vyrų rinktinės narių

confident-noyce

K. Kemzūra laikinai perima Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio postą

confident-noyce

„Panevėžio“ futbolo klubas sukirto rankomis su naujuoju vyriausiuoju treneriu

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau