„Žemynos“ progimnazijos moksleiviai minėjo Europos kalbų dieną

„Žemynos“ progimnazijos moksleiviai minėjo Europos kalbų dieną

Aušra VAITKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Sužinoti, kokia didelė kalbų įvairovė, susimąstyti apie tai, kad labai naudinga mokėti kuo daugiau kalbų, nes kalbos mokėjimas suteikia laisvę bendrauti, pažinti, planuoti savo karjerą, „Žemynos“ progimnazijos, kurioje mokoma ne tik gimtosios lietuvių kalbos, bet ir anglų, vokiečių, prancūzų bei rusų kalbų, moksleiviai turėjo progą mokykloje minėdami Europos kalbų dieną.

Porą savaičių 5-8-tų klasių mokiniai, pasiskirstę grupelėmis,  kartu su grupelę kuruojančiu mokytoju rinko medžiagą apie pasirinktą Europos valstybę, jos kalbą, papročius. Tiko viskas: ir suvenyrai, parsivežti iš vienos ar kitos Europos valstybės, ir įvairūs lankstinukai, atvirukai, nuotraukos, straipsniai, garso įrašai.

Europos kalbų dieną klasių durys pasipuošė įvairiaspalviais autobusiukais, nurodančiais, apie kokią Europos valstybę, jos kalbą gali už šių durų sužinoti.

BIC

Ir rinkdami medžiagą Europos kalbų dienai paminėti, ir susipažindami su draugų surinkta medžiaga apie vieną ar kitą Europos valstybę mokiniai turėjo galimybę plačiau susipažinti su Europos valstybėmis, Europos kalbų įvairove.

Renginys paskatino domėtis kalbomis, jų mokytis, ugdė pagarbą visoms kalboms. Toks ir buvo mokyklos visų kalbų mokytojų, kurios organizavo šį renginį, tikslas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.