„Žemynos“ progimnazijos bendruomenė prisijungė prie kvietimo kurti ilgiausią laišką Lietuvai

„Žemynos“ progimnazijos bendruomenė prisijungė prie kvietimo kurti ilgiausią laišką Lietuvai

Aušra VAITIKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai entuziastingai priėmė miesto Bendruomenių rūmų, miesto mero Ryčio Račkausko kvietimą kurti ilgiausią laišką Lietuvai, siekti ilgiausio laiško rekordo.

Savo laiške „žemyniečiai“ atskleidė dėkingumą visiems, kurie mūsų valstybę kūrė, gynė, saugojo, pasididžiavimą mūsų  didvyriais, pasigrožėjimą mūsų tėvynės gamta, viltis, kad Lietuva visada bus laisva, davė priesaiką prireikus ją ginti.

BIC

Nuoširdžiai ir kruopščiai mokiniai  rašė „ačiū“ Lietuvai už mamos švelnias lopšines ir pasakas, už dainas, kurios gyvenimą daro linksmesnį, už šimtamečius ąžuolus, menančius Lietuvos istoriją, už gimtąją kalbą, kuri augina, už knygas, už mokyklas, padedančias atrasti gyvenimo kelią, už Baltijos jūrą ir Baltijos kelią, už upes ir ežerus,  už gandrus ir pavasario žibuokles, už kunigaikščius ir už Mindaugo karūną, už knygnešius ir partizanus , už tai , kad lietuviai moka būti vieningi ir pasiaukojantys, už vakar, už šiandien, už rytdieną.

Už daug ką galime Lietuvai padėkoti, nes ji mūsų Tėvynė, mūsų gyvenimas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.