„Žemynos“ progimnazijoje paminėta Žemės diena

„Žemynos“ progimnazijoje paminėta Žemės diena

Lina ŽUKAUSKIENĖ / Organizatorių nuotr.

Pasaulinė Žemės diena kiekvienais metais minima Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje. Mokykloje, pavadintoje lietuvių žemės derlingumo deivės vardu, natūralu atkreipti dėmesį į gamtosaugines problemas, į gamtos reikšmę žmogui.

Šiais metais taip pat visi mokyklos mokiniai išėjo į kiemą, kur skambėjo poeto posmai apie Žemės ir pavasario piršlybas, kalbėjo biologijos mokytoja G. Skorupskienė ir mokyklos direktorius R. Grilauskas, primindami, jog visi esame atsakingi už mus supančią gamtą, kad ir mažais darbais galime prisidėti prie Žemės resursų taupymo arba švaros palaikymo.

Ketvirtokai šoko šokį Žemei, visi mokiniai atsinešė savomis rankomis padarytus spalvingus Žemės rutulio simbolius. Pats iškilmingiausias momentas buvo Žemės vėliavos pakėlimas virš mokyklos.

BIC

Mokytojos G. Skorupskienė ir R. Dilienė iniciavo ir kitus Žemės dienos renginius: antrojo aukšto stende surengta 5–8 klasių mokinių rašinių paroda „Laiškas Žemei“, aktų salėje įvyko septintokų gamtos mokslų viktorina „Žeme, aš taip noriu žinoti…“

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.