„Žemynoje“ Konstitucija prabilo jaunimo lūpomis

„Žemynoje“ Konstitucija prabilo jaunimo lūpomis

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotoje pilietinėje akcijoje „Konstitucija gyvai“, kurios šūkis: „Tegul Konstitucija prabyla jaunimo lūpomis“, kuria siekiama supažindinti jaunimą su Konstitucijoje deklaruojamomis nuostatomis, plėtoti mokinių, mokytojų ir vietos bendruomenių partnerystę bei aktyvinti mokinių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime.

Mokinių tarybos vadovės, istorijos mokytojų, klasės auklėtojų paskatinti 5-8 klasių mokiniai susipažino su Lietuvos Respublikos Konstitucija , iškarpė įvairiaspalvius popierinius klevo lapus ir ant jų užrašė Konstitucijoje įtvirtintas žmogaus ir piliečio teises, pareigas bei laisves. Popietės, skirtos Konstitucijos dienai paminėti, metu iškilmingai jas perskaitė.

Margaspalvių lapų jūroje švietė pagrindinio valstybės įstatymo tiesos. Jomis pasipuošė mokyklos stendas. Taip „Žemynoje“ Konstitucija prabilo jaunimo lūpomis.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.