„Žalgiris“ triuškinančiai nugalėjo „Šiaulius“

AutoriusJP, LKL.LT
FotoLKL

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užfiksuotas kol kas didžiausias sezono sutriuškinimas.

Kauno „Žalgiris“ (3-0) pirmajame namų mače 96:60 (28:14, 27:14, 21:16, 20:16) nušlavė „Šiaulius“ (0-2).

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo varžovams gerokai per aukštu tempu ir sužaidus vos 3 minutes po Kevarriuso Hayeso taškų atsiplėšė 15:2. Vėliau skirtumo augimas sulėtėjo, bet šį vėl išjudino Ignas Brazdeikis – 26:11. Donato Sabeckio tritaškio paskutinėje kėlinio atakoje situacijos ženkliai nepakeitė – 14:28.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ greičio pedalo neatleido, kol pabėgo 37:16. Šiauliečiai į tai atsakė šešiais taškais paeiliui, po kurių iš toli pataikė Karolis Lukošiūnas – 40:23. I.Brazdeikio dėka „Žalgiris“ dar iki ilgosios pertraukos pasiekė pusšimčio ribą, tritaškiu dar spėjo pasižymėti ir Mantas Kalnietis – 55:28.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ vos per tris minutes išnaudojo komandinių pražangų limitą, o abi komandos jau gerokai sunkiau rinko taškus, kol Tomas Dimša pasižymėjo tritaškiu greitajame puolime. Vos trečiąjį tolimą svečių metimą pataikė Martynas Varnas – 37:62. Taškais kėlinį uždarė Rolandas Šmitas – 76:44.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ dar kartą truktelėjo į priekį, o Eimantas Stankevičius nesportiškai sustabdė Edgarą Ulanovą – 84:54. Likęs rungtynių laikas baigties nepakeitė.

Toks skaudus rezultatas per pirmąją sezono savaitę užfiksuotas nebuvo. Iki šiol didžiausią pergalę LKL buvo iškovojęs Vilniaus „Rytas“, 93:67 nugalėjęs Klaipėdos „Neptūną“.

Šiauliuose – dramatiška Vilniaus „Ryto“ pergalė

Utenoje – dešimtas iš eilės Prienų ekipos pralaimėjimas

Antra pergalė paeiliui: Lietuvos moterų rinktinė atrankoje į Europos čempionatą įveikė suomes