„Žalgiris“ tik po sunkios kovos palaužė „Lietuvos rytą“

E. KIRVELAITIS (LKL.LT) / LKL.LT nuotr.

Pirmajame 2017-2018 metų sezono amžinųjų varžovų mūšyje emocijos liejosi per kraštus, o pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik po įtemptos kovos 70:67 palaužė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.

Naudingiausiai „Žalgirio“ komandoje žaidė Kevinas Pangosas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 3 ir perėmęs vieną kamuolį, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 24 naudingumo balus.

BIC

Rungtynes abi komandos pradėjo banguotai, o po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio minimalia persvara pirmavo „Žalgiris“ (16:15). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – abi ekipos ir toliau sunkiai rinko taškus. Prieš ilgąją pertrauką 5 taškų pranašumą turėjo kauniečiai – 39:34.

Aistros viršūnę pasiekė trečiajame kėlinyje, kai per trumpą atkarpą technine pražanga buvo nubaustas B. Daviesas, o B. Madgenas ir V. Micičius gavo abipuses nesportines pražangas. Įtempta kova tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio priekyje buvo jau „Lietuvos rytas“ (55:53).