-2.1 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

„Žalgiris“ privertė „Neptūną“ pirmą kartą suklupti namuose atnaujinta

55 procentų taiklumu iš toli atakavęs Kauno „Žalgiris“ (17-2) triumfavo „Betsafe–LKL“ čempionato lyderių akistatoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 83:75 palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (15-4).

Šeštą kartą iš eilės vietiniame fronte laimėję čempionai ir pirmenybių lyderiai nutraukė uostamiesčio ekipos aštuonių pergalių seriją.

Į trečiąją turnyrinės lentelės vietą nukritę Klaipėdos klubo krepšininkai pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo „Betsafe–LKL“ rungtynes namuose.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ pirmavo tik 71:70, tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 8:0 bei atitrūkę 79:70 pateikė rimtą paraišką pergalei.

Kazio Maksvyčio kariauna kovojo iki galo ir likus žaisti minutę dar prisivijo 75:79, bet svarbaus metimo tuomet nepataikė Tomas Delininkaitis, o „Žalgirio“ pergalę įtvirtino Aarono White‘o baudų metimai ir Brandono Davieso blokas Simui Galdikui.

Drąsiai startavę klaipėdiečiai pirmosiomis minutėmis pabėgo į priekį 11:2, bet tokio šalto dušo pabudinti žalgiriečiai atsakė dar įspūdingesne atkarpa – svečiai spurtavo net 20:0 bei įgijo dviženklę persvarą 26:16.

Antrajame kėlinyje viskas prasidėjo iš naujo. „Neptūnas“ surengė dar vieną savo spurtą 14:2 bei išlygino rezultatą 30:30. Tuomet laukė dar vienas kauniečių spurtas 8:0, leidęs jiems vėl būti priekyje 38:30, o pasibaigus kėliniui pirmauti 46:41.

Po ilgosios pertraukos komandos spurtais nebesikeitė. Trečiajame ketvirtyje įsibėgėję Kauno klubo snaiperiai Kevinas Pangosas ir Artūras Milaknis tolimais metimais leido išsaugoti apčiuopiamą persvarą 67:57.