Panevėžys
Šeštadienis, 16 sausio, 2021

„Žalgiris“ po atkaklios kovos pripažino „FC Barcelona“ pranašumą

AutoriusJPFotoBNS

Visas rungtynes varžovams į nugarą kvėpavęs Kauno „Žalgiris“ po atkaklios kovos rezultatu 64:73 (14:17, 19:22, 15:16, 14:18) vis tik nusileido „FC Barcelona“ krepšininkams.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo strigdami puolime, o pirmuosius komandos taškus sužaidus daugiau nei 4 minutes pelnė Thomasas Walkupas – 2:6. Komandos draugo metimą sėkmingai pataisė Joffrey Lauvergne, tris baudų metimus sumetė Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis pasižymėjo greitoje atakoje, o Augustine‘as Rubitas taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą – 11:10. Vieną baudos metimą realizavo Lukas Lekavičius, sudėtingą dvitaškį pataikė R. Jokubaitis, bet rezultatyvi paskutinė varžovų ataka leido jiems pirmauti po pirmojo kėlinio – 14:17.

Prasidėjus antram ketvirčiui dar du taškus pridėjo R. Jokubaitis, baudų metimus sumetė J. Lauvergne, o pirmuosius savo taškus pelnė Steve‘as Vasturia – 20:22. Baigiantis atakai skirtam laikui sudėtingą metimą iš po krepšio pataikė N. Hayesas, keturis taškus iš eilės pridėjo J. Lauvergne, Marius Grigonis atsidarė savo taškų sąskaitą, o R. Jokubaitis greitoje atakoje įdėjo iš viršaus – 30:32. Iš po krepšio pasižymėjo Martinas Gebenas, o M. Grigonis pataikė vieną baudos metimą – 33:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:7, o varžovai įgijo dviženklį pranašumą – 33:46. Dvitaškį pataikė L. Lekavičius, du baudų metimus sumetė A. Rubitas, o R. Jokubaitis pelnė du taškus su varžovo pražanga – 40:50. Dar šiek tiek priartėti leido po du taškus pelnę A. Rubitas, R. Jokubaitis,  L. Lekavičius ir Artūras Milaknis – 48:55.

Pirmą komandos tritaškį ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė N. Hayesas, tą patį padarė T. Walkupas ir „Žalgiris“ priartėjo – 54:57. J. Lauvergne sumetė du baudų metimus, tačiau kiek geresnę atkarpą sužaidęs Barselonos klubas vėl nutolo – 56:70. Iš viršaus įdėjo N. Hayesas, iš vidutinio nuotolio pataikė R.J okubaitis, o paskutinius „Žalgirio“ taškus pelnė M. Grigonis. Žalgiriečiams teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 64:73.

„Žalgiris“: R.Jokubaitis 15 (3 per. kam.), J.Lauvergne 10, N.Hayesas 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), A.Rubitas 6, M.Grigonis 5, L.Lekavičius 5, T.Walkupas 5 (4 rez. perd., 4 per. kam.), S.Vasturia 2, A.Milaknis 2, M.Gebenas 2, P.Jankūnas 0.

„FC Barcelona“: B.Daviesas 16, K.Kuricas 15, N.Mirotičius 9.