„Žalgiris“ finalo starte tritaškiais parbloškė „Rytą“

LKL.LT / LKL/BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje pabėgęs Kauno „Žalgiris“ po petraukos leido Vilniaus „Rytui“ trumpam prisivyti, tačiau prieš lemiamą ketvirtį vėl įjungė aukštesnę pavarą bei „Betsafe-LKL“ finalą pradėjo pergale.

Tritaškiais varžovus skandinę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje triumfavo 79:64 (27:16, 17:19, 21:18, 14:11) bei finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 13 taškų pelnęs Marius Grigonis, kuris 10 taškų surinko per pirmąsias 7 susitikimo minutes.

BIC

Antrosios serijos rungtynės Vilniaus „Siemens“ arenoje bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Sėkmingiau startavęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 21:10 bei užtikrintai kontroliavo žaidimą iki ilgosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rytas“ spurtavo 8:0 bei prisivijo 43:47, tačiau persverti rezultato nepavyko, o netrukus  kauniečiai vėl pradėjo tolti.

Sostinės klubo puolimą sustabdęs „Žalgiris“ laimėjo penkių minučių atkarpą 16:6 bei prasidėjus ketvirtajam kėliniui įgijo rekordinę persvarą 67:53.

Varžovus į priekį paleidę vilniečiai atsitiesti jau nepajėgė. Paskutiniosiomis minutėmis Š. Jasikevičiaus kariauna dar kiek padidino savo pranašumą bei šventė užtikrintą pergalę.