„X faktorių“ paliko dar du dalyviai: panevėžiečiai Titas ir Benas – keliauja...

„X faktorių“ paliko dar du dalyviai: panevėžiečiai Titas ir Benas – keliauja toliau

TV3.LT / Vido ČERNIAUSKO (TV3) nuotr.

Titas ir Benas.

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo ketvirtąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou.

Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė šeši dalyviai ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.

BIC

Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia buvo sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo.

Projekte pasirodė muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajojo tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.

J. Labinskytė.

Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė Jolanta Labinskytė. Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė be kovos paliko projektą.

„Noriu palinkėti tau suprasti, kokia iš tikrųjų graži esi. Tai buvo tavo kelio pradžia, kur dabar pradėsi skleistis gražiausiomis spalvomis. Nebijok verkti, tu esi labai graži ir labai gražiai dainuoji“, – po iškritimo kalbėjo Justė.

G. Zaptoriūtė.

Prie iškritimo ribos šiandien vis dėlto atsidūrė grupė Gerda Zaptoriūtė ir Milda Martinkėnaitė. Prieš teisėjų teismą stojusieji atliko savo iškritimo dainas.

Atlikus jas teisėjai nusprendė, kad „X faktorių“ turi palikti Gerda.

„Abidvi jus esat skirtingai fantastiškos. Iš vienos eina tokia energija, kad gali beveik viską nupūsti. Iš kitos eina energija ir muzika. Aš vis dėl to renkuosi muziką“, – paskutinis pasisakė Saulius Urbanavičius-Samas.

N. Latkowski.

Kitos savaitės pasirodymui ruošiasi Martyna Jezepčikaitė, Norbertas Latkowski, Milda Martinkėnaitė, panevėžiečiai Titas ir Benas.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.