„X faktoriaus“ kovą pralaimėjo dar du dalyviai: panevėžiečiams – teisėjų pagyrimai

„X faktoriaus“ kovą pralaimėjo dar du dalyviai: panevėžiečiams – teisėjų pagyrimai

TV3.LT / Vido ČERNIAUSKO (TV3.LT) nuotr.

Titas ir Benas.

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou.

Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė 10 dalyvių ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.

BIC

Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus – su projektu atsisveikinti turėjo dar du dalyviai. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia buvo sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo.

Projekte pasirodė muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajojo tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.

Alna Katinaitė.

Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė Alna Katinaitė. Marijono Mikutavičiaus mokinė be kovos paliko projektą.

„Aš nenoriu Alnos raminti, nes ji pakankamai suaugusi ir žino gyvenimą. Noriu padėkoti, kad ji dalį savęs paaukojo šiam projektui, bet publika visada teisi. Nieko baisaus, kas baigėsi, tas turi pradžią“, – po iškritimo kalbėjo Marijonas.

Prie iškritimo ribos šiandien vis dėlto atsidūrė grupė „NiCE“ ir Jolanta Labinskytė.

Prieš teisėjų teismą stojusieji atliko savo iškritimo dainas. Atlikus jas teisėjai nusprendė, kad „X faktorių“ turi palikti grupė „NiCE“.

Grupė „NiCE“.

„Tai yra mano širdis, ar ji gali sakyti kažkaip kitaip? Negali, į ją arba ateina, arba neateina pasirodymas“, – paskutinis pasisakė Saulius Prūsaitis.

Tuo tarpu šiandien pusbroliai iš Panevėžio Titas ir Benas susilaukė teisėjų pagyrimų. Vaikinų duetas atliko lyrišką „One Direction“ kūrinį „Story of My Life“.

Po jų puikiai surepetuoto pasirodymo publika šoko iš savo kėdžių, o retai komplimentus žarstanti Justė Arlauskaitė Jazzu pripažino neeilinį kraujo brolių talentą.

Titas ir Benas.

„Noriu verkti, kaip jūs abu gerai dainuojate. Trūksta žodžių. Geriausiai dainuojantys bičai Lietuvoje“, – apie Tito ir Beno pasirodymą sakė Jazzu.

Jai pritarė ir Saulius Prūsaitis, kuris pridėjo, kad tai pats geriausias duetas per visą „X faktoriaus“ istoriją.

Išgirdęs tokius įvertinimus, tam pritarė ir „X faktoriaus“ prodiuseris Samas. „Tokių su žiburiu Lietuvoje nerasi“, – pridėjo jis.

„X faktoriaus“ teisėjai.

Kitos savaitės pasirodymui ruošiasi Martyna Jezepčikaitė, Jolanta Labinskytė, Norbertas Latkowski, Gerda Zaptoriūtė, Milda Martinkėnaitė, Paulius Mscichauskas, Titas ir Benas, „Jett Star“ .

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.