„X Faktoriaus“ dalyvis pademonstravo unikalų balsą – to teisėjai dar nebuvo girdėję

„X Faktoriaus“ dalyvis pademonstravo unikalų balsą – to teisėjai dar nebuvo girdėję

JP / TV3 nuotr.

R. Vincukevičius.

Sekmadieniais TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų kviečia muzikinis šou „X Faktorius“. Kiekvienas dalyvis stengiasi nustebinti viso mačiusius projekto teisėjus. Ypač stengiasi tie, kurie į projektą žengia pirmą kartą. Tas kartas turi būti tobulas – apgalvota kiekviena detalė, apranga, tinkamai pasirinkta daina.

Vienas iš tokių – vokalą Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje studijuojantis Robertas Vincukevičius. Ten pat mokslus krimto ir projekto teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Prieš užpildydamas „X Faktoriaus“ anketą, Robertas labai ilgai dvejojo ir kuklinosi. Galiausiai anketą vietoj jo užpildė draugai. Septynerius metus Robertas grojo saksofonu, todėl jo gyvenime muzika užima ypatingą vietą. Ir toliau jis savo gyvenimą žada sieti su muzika.

„Žmonės, mane pamatę pirmą kartą, sako, kad aš atrodau egocentriškas. Vėliau pasikalba ir sako, kad klydo“, – kalba šou dalyvis. Išskirtinė Roberto savybė – ypatingai plataus diapazono balsas ir itin reiklus požiūris į tai, ką kalba žmonės.

BIC

„Dainuojantys kartais sako, kad norėtų būti dainininku tam, kad apie juos žinotų visas pasaulis. Man tiesiog juokinga. Aš dėl savęs kuriu. Aišku, man malonu, kai kažkas pagiria ir sako, kad jam labai patinka ši daina ar dar kažkas. Ir tada būna toks ačiū – man patinka, nes tau patinka“, – pasakoja daug žadantis projekto dalyvis.

Visų pasirodančių scenoje pasirodymus vertina keturi teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Teisėjai sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau, į kitą projekto etapą.

„Aš sunerimavau dėl savęs, dėl pasaulio tave girdėdamas. Toks keistas sutvėrimas. Tokių keistų natų paleidai. Tokio dainavimo dar nesu niekur girdėjęs. Man patiko. Tai buvo keisčiausias pasirodymas ant šios scenos“, – dalyvį girs S. Urbonavičius-Samas.

„Žiūri į tave kaip į žmogų, kuris gali pagimdyti naują dainavimo manierą. Tu užvažiuoji ant smegenų“, – sakė M. Mikutavičius.

„Žinai, kas yra geriausia, kad jau dabar tu sukeli tiek kalbų ir diskusijų. Tai yra labai svarbu. Aš manau, kad tu esi unikalus. Išgirdau, kad turi labai platų diapazoną. Man jau tai yra įdomu“, – kalbės J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Penkias oktavos“, – sakys „X Faktoriaus“ dalyvis. Netrukus vaikinas pademonstruos, kaip moka dainuoti žemiausias ir pačias aukščiausias natas. Teisėjai liks apstulbę.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.