Vyriausybės vadovas sveikino jubiliejinį sezoną pradedantį „Trimito“ orkestrą

Vyriausybės vadovas sveikino jubiliejinį sezoną pradedantį „Trimito“ orkestrą

JP / LRV nuotr.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus visus su turiningu 60-uoju koncertiniu sezonu. Linkiu, kad stiprus ir autentiškas Lietuvos „Trimito“ garsas ilgus amžius skambėtų pačiose garbingiausiose pasaulio salėse ir arenose. Telydi šiose kelionėse Jus įkvepianti kūrybinė ugnis, improvizacijų džiugesys ir, žinoma, aplodismentai“, – linkėjo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Vilniuje surengtame jubiliejinio valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ 60-ojo sezono atidarymo koncerte.

Pasak premjero, daug energijos ir išradingumo iš visų šio garsaus kolektyvo narių pareikalavo ilgas ir nelengvas kelias į klausytojų bei žiūrovų širdis.

„Garbinga istorija liudija, kad Jūs jį nužygiavote drąsiai ir šlovingai. Šiandien esate populiarūs, žinomi ir laukiami ne tik Lietuvoje, – sveikinimo kalboje sakė Vyriausybės vadovas. – Plačiai ir toli aidi, skamba „Trimito“ garsas, kviesdamas jo klausytis vis naujus gerbėjų būrius“.

BIC

Kaip pažymėjo Ministras Pirmininkas, profesionalus atlikimas, klasikinio ir estradinio repertuaro dermė, žaisminga choreografija pelnė „Trimitui“ daug apdovanojimų įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, o svarbiausia – šie koncertai ilgam pasiliko muzikos mylėtojų širdyse.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.