Vyriausybės priimamasis – į pagalbą gyventojams

Vyriausybės priimamasis – į pagalbą gyventojams

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje dirbo Vyriausybės priimamasis. Piliečius rūpimais klausimais konsultavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Aplinkos ministerijos, Kultūros ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Susisiekimo ministerijos bei Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Žemės ūkio ministerijos bei Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos, AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Kelprojektas“ specialistai bei vadovai.

Konsultacijos suteiktos beveik trims dešimtims Panevėžio rajono ir miesto gyventojų. Jie domėjosi įvairiais klausimais: žemės susigrąžinimo, išsipirkimo, paskirties pakeitimo, mokesčių; išmokų už žuvusius pasėlius; ES fondų paramos gavimo; pensijų reformos; darbo santykių; Panevėžio aplinkkelio; dvinarės vietinės rinkliavos taikymo už mišrių komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą bei kt.

BIC

Į dalį klausimų atsakymai buvo pateikti iškart, kitą dalį Vyriausybės priimamojo atstovai išsivežė namų darbams. Atlikus problemų analizę, gyventojams asmeniškai bus pateikti atsakymai.

Tokie Vyriausybės priimamojo susitikimai su gyventojais šalies savivaldybėse rengiami siekiant išsamiau susipažinti su regionų problemomis, sudaryti galimybes piliečiams išsakyti savo nuomonę ir padėti išspręsti aktualius klausimus.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.