Vykdomas projektas „Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto skatinimo iniciatyvos“

Vykdomas projektas „Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto skatinimo iniciatyvos“

0

JP / JP nuotr.

Siekiant įgyvendinti projekte numatytas veiklas, bus suorganizuotos 9 verslo misijos, dalyvavimas 7 tarptautinėse parodose bei 2 mugėse.

Pasirašyta iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto skatinimo iniciatyvos“ sutartis.

Lietuvos vietinės kilmės prekių eksporto apimtys yra mažos, tad vykdant projektą „Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto skatinimo iniciatyvos“ organizuojamos verslo misijos bei įmonių ir jų produkcijos pristatymas tarptautinėse parodose užsienio rinkose prisidėtų prie bendro šalies eksporto didinimo. Ypatingai prie rezultato prisidės bendrų misijų organizavimas, kas sustiprins ne tik pavienių įmonių tarptautiškumą, bet ir pačios Lietuvos, kaip kokybiškų paslaugų ir prekių eksportuotojos, žinomumą.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidento Sigito Gailiūno nuomone vienas iš pagrindinių rūmų tikslų buvo ir yra – tarptautinės prekybos skatinimas. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, nuolatos organizuojamos verslo misijos, kontaktų mugės, tarptautinės parodos ir kiti renginiai, kas leido sukaupti didžiulę patirtį, kuri padės sėkmingai įgyvendinti šį ir naujus projektus.

BIC

Siekiant įgyvendinti projekte numatytas veiklas, bus suorganizuotos 9 verslo misijos, dalyvavimas 7 tarptautinėse parodose bei 2 mugėse.

Manoma, kad įgyvendintas projektas lems ilgalaikį eksporto apimčių ir eksporto teikiamos pridėtinės vertės augimą, didins įmonių veiklos pelningumą, sumažins veiklos riziką bei padidins įmonių produktyvumą. Projekto metu įgytos žinios ir patirtis bus naudingos ne tik pareiškėjui, bet galės būti panaudojamos ir kietiems panašiems projektams vykdyti.

logo es ppar

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.