24.5 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 17 balandžio, 2025

VTEK pradėjo tyrimą dėl „Biržų vandenų“ direktorės galimo interesų konflikto

Autoriuselta
FotoELTA

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl bendrovės „Biržų vandenys“ direktorės Editos Barkauskienės galimai supainiotų viešųjų ir privačių interesų.

Anot komisijos, bendrovės direktorė 2023 metų gruodžio 21 dieną pasirašė sutartį su vartotoju, kuria bendrovė įsipareigojo vartotojui tiekti šaltą geriamąjį vandenį ir teikti nuotekų tvarkymo paslaugas direktorės šeimai priklausančiame individualiame gyvenamajame name.

Kaip paaiškėjo, vartotojas, su kuriuo E. Barkauskienė sudarė sutartį, yra jos sutuoktinis.

Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu ir komisijai papildomai surinkus informacijos.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Siūloma suteikti galimybę VTEK per teismą išsireikalauti reikalingą informaciją

JP Redakcija

VTEK pripažino Mažeikių merę supainiojus interesus

JP Redakcija

VTEK vertins prokuroro pranešimą ir spręs, ar pradėti tyrimą dėl M. Sinkevičiaus

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads