-5.2 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 30 lapkričio, 2023

VRK: rinkimai Raseinių-Kėdainių apygardoje vyksta sklandžiai, pranešimų apie pažeidimus kol kas nėra

AutoriusViktorija Smirnovaitė (ELTA)Fotoelta

Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje antrajame Seimo nario rinkimų ture pirmoje dienos pusėje galimų pažeidimų nefiksuota, praneša Vyriausiosios rinkimų komisija (VRK).

„Rinkimų diena vyksta sklandžiai. Kol kas, bent jau iki 13 valandos, jokių pranešimų apie galimus pažeidimus VRK nėra gavusi“, – Eltai sakė VRK atstovė Indrė Ramanavičienė.

Komisijos duomenimis rinkimų dieną iki 13 val., balsavo 8,88 proc. rinkėjų. Iš anksto bei balsuodami namuose savo valią jau pareiškė 3 157 rinkėjai. Anot VRK, tai sudaro 9,92 proc. nuo bendro visų Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje balsavimo teisę turinčių rinkėjų skaičiaus.

ELTA primena, kad dėl Seimo nario mandato antrame rinkimų ture varžosi du kandidatai – Andrius Bautronis, kurį iškėlė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), ir Matas Skamarakas, iškeltas Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP).

Pasibaigus pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus balsavimo biuletenius, išrinktu bus laikomas tas kandidatas, kuris surinks daugiau rinkėjų balsų.

VRK duomenimis, balsavimo teisę pirmalaikiuose Seimo nario rinkimuose turi 31 780 Raseinių rajono savivaldybės ir dalies Kėdainių rajono savivaldybės gyventojų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politologė: I. Vėgėlė turi neblogus šansus, tačiau kol kas daugiau pompastikos nei turinio

confident-noyce

I. Vėgėlė: mesti iššūkį G. Nausėdai bus sunku

confident-noyce

G. Nausėda gruodžio 7 dieną žada paskelbti, ar sieks dar vienos kadencijos

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau