Vizitas į Sakartvelą sutvirtino ilgamečius bendradarbiavimo ryšius

Vizitas į Sakartvelą sutvirtino ilgamečius bendradarbiavimo ryšius

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero pavaduotojo Antano Pociaus, lankėsi Achmetos savivaldybėje Sakartvele, kur dalyvavo kasmet organizuojamoje miesto šventėje „Bidzinaoba-2018“. 

Susipažinę su vietos gyventojų tradicijomis, papročiais ir pasiekimais, Panevėžio rajono savivaldybės atstovai ragavo nacionalinius patiekalus ir dalyvavo šventiniuose renginiuose – žirgų lenktynėse, jaunimo sporto žaidynėse, tradicinių patiekalų gamyboje, aplankė sėkmingai veikiančias Achmetos rajono įmones, vynuogynus.

BIC

Su Achmetos savivaldybės meru Ioseb Karumashvili, Kakheti regiono, vienijančio 8 šalies savivaldybes, gubernatoriumi Irakli Kadagishvili bei Sakartvelo Parlamento nariu diskutuota apie Sakartvelo siekiamą narystę Europos Sąjungoje.

Pasak Panevėžio rajono savivaldybės delegacijos narės Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėjos Miglės Bražėnienės, vizito metu aptartos ir bendradarbiavimo perspektyvos. Netrukus planuojama įgyvendinti naują projektą pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programą.

Pajutę miesto gyventojų svetingumą ir nuoširdumą, delegacijos nariai šiai gražiai šaliai linkėjo nebijoti žengti permainų keliu, išnaudoti savo galimybes bei potencialą kryptingiems tikslams siekti.

Tarptautinis Panevėžio rajono ir Achmetos savivaldybių bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2011 metų.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.