Virvės traukimo varžybomis paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis

Virvės traukimo varžybomis paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis

Alvidas SAVICKAS / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajone Jotainių kaime virė aistros – vyko virvės traukimo festivalis. Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Ramygalos gimnazijos šimtmečiui paminėti. Puikus oras sutraukė gausų dalyvių būrį į Jotainių buvusios pagrindinės mokyklos stadioną.

Šventė prasidėjo dalyvių paradu, Ramygalos gimnazijos merginų šokių grupės pasirodymu ir svečių sveikinimo kalbomis. Į varžybas atvyko mokinių komandos iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos, Miežiškių pagrindinės mokyklos, Naujamiesčio gimnazijos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Ramygalos gimnazijos, Vadoklių pagrindinės mokyklos, Velžio gimnazijos, Rokiškio r. Jūžintų Otto Širvydo pagrindinės mokyklos, Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos.

BIC

Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, po varžybų atidarymo Jotainių stadione, papuoštame šimtu plevėsuojančių trispalvių, prasidėjo virvės traukimo varžybos.

Jėgas išbandė mokinių komandos, kurios varžėsi šešiose skirtingose amžiaus grupėse. Varžybos vyko šešiose stadiono zonose, todėl vienu metu galėjo rungtis dvylika komandų. Mokinių komandas sudarė po tris berniukus ir mergaites. Mokinių virvės traukimo varžybose įvairiose amžiaus grupėse dalyvavo 48 mokinių komandos, daugiausia jų buvo iš Ramygalos gimnazijos.

Virvės traukimo pradininkė Panevėžio rajone Giedrė Maželienė, dirbanti Ramygalos gimnazijoje kūno kultūros mokytoja, buvo viena pagrindinių šios didelės šventės iniciatorių.

„Tokiu oru mokiniams geriau praleisti laiką stadione nei patalpose. Šiame festivalyje dalyvauja ne tik Panevėžio rajono mokyklų jaunieji sportininkai, bet ir svečiai iš Šiaulių bei Rokiškio rajonų, su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame“, – sakė G. Maželienė.

Pasibaigus varžyboms suvedus rezultatus komandoms, iškovojusioms pirmąsias vietas, įteiktos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus taurės bei Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ medaliai, komandiniai diplomai, antras ir trečias vietas užėmusių komandų sportininkams įteikti medaliai bei komandinis diplomas. Visi dalyviai po varžybų vaišinosi Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ pietumis.

Po pietų prasidėjo antroji varžybų dalis, kurioje savo jėgas išbandė suaugusieji. Tarpusavyje kovėsi komandos iš Panevėžio r. Vadoklių, Raguvos, Smilgių, Ramygalos, Panevėžio seniūnijų bei svečiai iš Dusetų, Kuršėnų. Išaiškinus nugalėtojus komandos apdovanotos panašiais prizais, kokie buvo įteikti mokiniams bei komandų vadovams, padovanoti Europos Parlamento nario Bronio Ropės specialūs prizai.

Jėgoms atstatyti visi varžybų sportininkai stiprinosi Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ koše.

Varžybas organizavo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Vadoklių seniūnija ir Ramygalos gimnazija.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.