Virvės traukimo festivalis Jotainiuose pažymės valstybės atkūrimo šimtmetį

Virvės traukimo festivalis Jotainiuose pažymės valstybės atkūrimo šimtmetį

Dovilė BARVIČIŪTĖ ("Tėvynė") / Giedrės MAŽELIENĖS nuotr.

Birželio 8 dieną Vadoklių seniūnijoje, Jotainių kaime, vyks virvės traukimo festivalis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Ramygalos gimnazijos šimtmečiui paminėti. Į Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“, Ramygalos gimnazijos bei Vadoklių seniūnijos organizuojamą šventę kviečiamos visos Panevėžio rajono mokyklos, seniūnijos ir bendruomenės.

Virvės traukimo festivalis vyks ne pagal čempionatų reikalavimus, todėl dalyviams nereikės specialios aprangos ar avalynės, komandos nebus skirstomos į svorio kategorijas, tik atsižvelgiama į dalyvių amžių. Varžybose dalyvaus mokinių ir suaugusiųjų komandos, kurios varžysis septyniose skirtingose amžiaus grupėse. Mokinių komandas sudarys po tris berniukus ir mergaites, o suaugusiųjų – po tris moteris ir vyrus. Jaunimo varžybos vyks iki pietų, suaugusiųjų – po pietų. Nugalėtojų komandos bus apdovanojamos Panevėžio rajono savivaldybės administracijos taurėmis, diplomais, I–III vietų laimėtojų komandų nariai – LKSKA „Nemunas“ medaliais.

Virvės traukimo festivalis vyks buvusios Jotainių pagrindinės mokyklos stadione. Pasak Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Alvido Savicko, šis stadionas festivaliui pasirinktas ne atsitiktinai.

BIC

„Daugiau nei prieš penkiolika metų būtent čia buvo pradėta kultivuoti ši sporto šaka. Virvės traukimo pradininkė, Vadoklių sporto metodininkė Giedrė Maželienė Vadokliuose subūrė moterų komandą „Šėlsmas“, kuri ne vienerius metus džiugino įspūdingais rezultatais. Kaip žinia, Jotainių pagrindinė mokykla jau uždaryta, bet į festivalį keliaujame su mintimi, kad įstaiga nėra visai nereikalinga, galim ją panaudoti geriems tikslams, nors ir nebėra vaikų“, – kalbėjo A. Savickas.

„Kiek sulauksime dalyvių, kol kas prognozuoti sunku. Norėtume, kad į festivalį atvyktų šimtas kolektyvų. Tuomet būtų labai simboliška, kai minint gražias sukaktis varžosi toks gausus dalyvių būrys“, – sakė A. Savickas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.