„Vilties“ progimnazija – 2 tarptautinių projektų laimėtoja

„Vilties“ progimnazija – 2 tarptautinių projektų laimėtoja

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio „Vilties“ progimnazija laimėjo net 2 tarptautinius Erasmus + projektus – „Languages to learn and live“ („Kalbos mokymuisi ir gyvenimui“) ir „Coding With Outdoor Games“ („Programavimas ir lauko žaidimai“).

Abu projektai startavo šių metų rugsėjo 1-ąją ir truks 2 metus. Pirmasis projekto „Languages to learn and live“ partnerių susitikimas jau įvyko spalio 14-18 d. Ronse mieste, Belgijoje. Susitikimo metu pristatytos 4 partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 2 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo, dalyviai informuoti apie naudojimąsi eTwinning erdve, kaip į ją įtraukti projekte dalyvaujančius vaikus bei kitus projekto dalyvius.

Tarptautinis kalbų projektas Erasmus + „Languages to learn and live“ yra dvikalbis anglų-prancūzų kalbų projektas. Jo tikslas – skatinti visapusišką požiūrį į kalbų mokymą, mokymąsi, dalytis gerąja patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų, motyvuoti jaunąją kartą mokytis užsienio kalbų bei tobulinti mokytojų kompetencijas.

BIC

Kalbų projekte dalyvauja 4 šalių-partnerių mokyklos iš Belgijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Čekijos ir Ispanijos. Šio projekto koordinatorė – „Vilties“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Eglė Kulbeckaitė.

Projekto Erasmus + „Coding With Outdoor Games“ tikslas – suderinti informacinių technologijų naudojimą su fiziniu mokinių aktyvumu. Projekte dalyvauja 6 šalių-partnerių mokyklos iš Turkijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Makedonijos, Rumunijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos. Šio projekto koordinatorė – progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jolanta Švegždienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.