Vilniaus futbolo mokykla – geriausia vieta jaunųjų futbolininkų svajonėms

Jeigu gyvenate Vilniuje ar netoli jo ir jūsų atžalos nori žaisti futbolą, ar net galbūt turi svajonę šį žaidimą paversti pragyvenimo šaltiniu ir tapti profesionalais, jums būtina žinoti viską apie futbolo mokyklas sostinėje. Vilniaus futbolo mokykla – FK „Vilnius“ – išskirtinė vieta, kur ugdomas vaikų meistriškumas futbolo aikštelėje, gebėjimai dirbti komandinį darbą ir socializuotis naujoje aplinkoje. Kodėl būtent ši futbolo mokykla yra verta jūsų dėmesio ir laiko bei kodėl čia sukuriamos geriausios sąlygos vaiko sportiniam bei asmeniniam tobulėjimui?

Vilniaus futbolo mokykla – „Visada su kamuoliu“

Suteikti vaikui įrankius siekti daugiau – FK „Vilnius“ prioritetas

Daug kur sporto mokyklos vadovaujasi metodikomis, kurios apriboja vaikų meistriškumo, įgūdžių bei futbolo supratimo augimą. Vienas iš tokių akcentų – ugdymo principas – Always with a ball. Jis leidžia vaikams tobulėti greičiausiai. Pirmiausia, juk ne tik norisi, bet ir reikia mokėti valdyti, perduoti, „apdirbti“ kamuolį aikštėje. Dauguma įgūdžių aikštelėje yra paremti tuo, kaip gerai žaidėjai(-os) jaučiasi su kamuoliu.

Na, o kadangi FK „Vilnius“ akademijoje visų amžiaus grupių vaikai daugiau laiko praleidžia su kamuoliu – tikimybė, kad jie eis toli ir pasieks daug – didžiausia.

Kitos futbolo mokyklos taip neugdo asmenybių

Galbūt siekiant profesionalo duonos „smagumas“ ir neatrodo, kaip pats didžiausias prioritetas, tačiau tenka suprasti, kad ne visi vaikai taps profesionaliais futbolininkais. Tačiau tai tikrai nėra kažkokia nesėkmė. Sieti savo gyvenimą su futbolu galima ir kitais būdais (treniruojant, dirbant klube, teisėjaujant t.t.). Reikia suvokti, kad futbolo mokykloje, bet kurio vaiko įgytos žinios bei įgūdžiai gali pereiti ir padėti save realizuoti kitose srityse. Mes siekiame ugdyti asmenybes, o ne pilką masę žaidėjų. Lietuvoje futbolo asmenybių labai trūksta!

Čia užmegztos pažintys gali tęstis visą gyvenimą, o futbolas daugumai futbolo akademiją jau baigusių ar joje kažkada sportavusių žmonių išlieka viso gyvenimo aistra. Mes ir siekiame, kad vaikai rastų galimybę pamilti futbolą, jiems būtų gera sportuoti, o čia įgytų patirčių, padėsiančių jiems ateityje!

Tarptautinio lygio sistema Vilniaus futbolo mokykloje

Treneriai iš užsienio

Lietuvos futbolas yra labai jaunas. Tik kiek daugiau nei dvidešimt metų esame suartėję su Europa bei likusiu pasauliu. Nors mūsų treneriai nuolat kelia kvalifikacijas ir gerina savo žinias, tačiau kolegos iš užsienio kartais turi šviežesnių bei įdomesnių žinių, požiūrio apie sportą.

Licencijuoti futbolo treneriai iš Lietuvos ir futbolą dievinančios Brazilijos – iš visų pusių stengiasi tobulinti vaikų meistriškumą. Vietoje to, kad tektų tenkintis ta pačia treniravimo metodika, kuri vyravo dar praėjusiame amžiuje, mes investuojame į tai, kad jaunimas augtų su aktualiausiomis žiniomis bei progresyviu žaidimo supratimu.

Anglų kalba – nauda ne tik futbolo supratimams

Dalis užsiėmimų FK „Vilnius“ futbolo mokykloje sportuojantiems jaunuoliams vedama būtent anglų kalba. Kodėl? Ogi todėl, kad beveik kiekvieno lygio klubuose yra multikultūriška ir daugiatautė aplinka. Anglija ir Škotija – didžiulės futbolo rinkos, kur anglų kalba komunikuoti mokantis jaunuolis(-ė) galės lengviau realizuoti save ir suprasti tai, ko iš jo(-s) nori treneriai, komandos vadovai ir kiti.

Galų gale, dažnesnis komunikavimas anglų kalba suteiks laisvumo klausant, skaitant, šnekant. Vaikams ims geriau sektis mokykloje, turėtų iškilti žingeidumas naujiems dalykams!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau