Viešųjų ryšių specialistas: ateiti į „Facebook“ Panevėžio meras pavėlavo

Viešųjų ryšių specialistas: ateiti į „Facebook“ Panevėžio meras pavėlavo

Mero nėra socialiniame tinkle „Facebook“ – mero nėra visai? Rodos, tuo patikėjo ir Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius. Akylesnės socialinio tinklo žuvys pastebėjo, kad socialinio tinklo „Facebook“ šeimą papildė naujas narys - Panevėžio miesto galva. „Facebook“ Panevėžio meras nurodė, kur įgijo išsilavinimą, kur dirba, tapo draugais su keletu Seimo narių, kitų Lietuvos miestų merais.

Miesto taryba 21 satkeviciusNors V. Satkevičiaus žingsnis į virtualiąją erdvę – puikus pasirinkimas, siekiant priartėti prie paprastų žmonių, įdomu, ar meras rankeles miklins ir laiškus rinkėjams atrašinės pats, ar už mero vardo slepiasi koks ryšių su visuomene specialistas?

JP kalbintas miesto meras teigė, kad ilgą laiką redagavo su partijos veikla susijusį tinklapį: ten kėlė nuotraukas, atnaujindavo informaciją, vėliau dėl laiko stygiaus šios veiklos teko atsisakyti, todėl pasinaudojo galimybe susikurti paskyrą socialiniame tinkle – tai jam pasirodė esanti puiki galimybė kalbėti.

Untitled
Panevėžio metas V. Satkevičius tikino, jog anketą socialiniame tinkle „Facebook“ susikūrė pats.

„Šioje paskyroje paprastu būdu galiu kalbėti ir apie partijos veiklą, ir apie asmeninį gyvenimą: kokiose šventėse, renginiuose dalyvavau, „Facebook“ naudoju gana plačiu profiliu. Tai visai kaip metraštis“, – apie savo įžengimą į socialinį tinklą kalbėjo miesto galva.

BIC

Pasiteiravus mero, ar ir jo, kaip ir kitų garsių politikų, ryškių visuomenės veikėjų paskyras prižiūri ir atsakingai tvarko šios srities specialistai, V. Satkevičius teigė kol kas susitvarkantis pats: „Kol kas čia dar esu naujokas“.

Ryšių su visuomene specialistas Linas Kontrimas, Panevėžio miesto mero atėjimą į „Facebook“, vertinantis teigiamai: „Tai, kad meras įžengė į modernias komunikacijos erdves – pozityvus dalykas“.

kontrimas
Anot viešųjų ryšių specialisto L. Kontrimo, Panevėžio mero atėjimas į socialinį tinklapį – pavėluotas.

„Tačiau ėjimas į socialinį tinklą – tai kaip ėjimas į pirtį: reikia eiti laiku ir vietoje. Atsižvelgiant į tai, kiek laiko liko iki rinkimų, aišku, kad meras pavėlavo“, – į laiko svarbą socialiniuose tinkluose dėmesį atkreipė L. Kontrimas. „Dalykų, kuriuos meras galėjo nušveisti komunikacinėje pirtyje, jis jau nebenušveis“, – priduria ryšių su visuomene specialistas.

Prakalbus apie socialinių tinklų svarbą politikų visuomeniniame gyvenime ir įtaką artėjantiems rinkimams, L. Kontrimas teigė: „Facebook“ – tai ne ta vietoje, kurioje galima rinkti rinkėjų balsus. E-erdvė – tai nuomonių apsikeitimo vieta“.

Viešųjų ryšių specialistas taip pat tekreipė dėmesį ir į tai, kad politikai privalo nuolat domėtis atsirandančiomis naujomis informacinių technologijų galimybėmis, tai jų darbo kasdienybė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.