Viešojo saugumo tarnyba baigė atnaujinti transporto parką, gavo 45 naujus automobilius

Viešojo saugumo tarnyba baigė atnaujinti transporto parką, gavo 45 naujus automobilius

Jonas KISIELIUS (BNS) / VST nuotr.

Viešojo saugumo tarnyba (VST) baigė atnaujinti visą specialiosios paskirties transporto parką, gavo 45 naujus automobilius.

„Šis transportas skirtas padėti visoms tarnybos funkcijoms ir užduotims atlikti – konvojavimui, reagavimui į ekstremaliąsias ir ypatingas situacijas, patruliavimui ir nuolatinei parengčiai užtikrinti“, – rašoma ketvirtadienį tarnybos išplatintame pranešime.

Specialusis transportas aprūpintas aukščiausio lygmens specialiosiomis, stebėjimo ir apsaugos priemonėmis.

BIC

Kaip BNS atsiųstame komentare sakė VST tarnybos vadas generolas Ričardas Pocius, šis ilgalaikis projektas truko nuo 2016 iki 2019 metų.

Įsigytos 45 transporto priemonės, jos kainavo 2,68 mln. eurų. Iš jų – 1,03 mln. eurų skyrė Europos Sąjunga.

Generolas pabrėžė, kad 2017 – 2021 metais taip pat vykdomas specializuotų šarvuočių pirkimas. Tarnyba planuoja įsigyti 12 šarvuočių, šiuo metu jau nupirkti penki.

Šarvuočiai bus naudojami ekstremalioms ir ypatingoms situacijoms likviduoti ar neutralizuoti, viešajai tvarkai atkurti, intervencijai, valstybės gynybai, žmogiškųjų pajėgumų apsaugai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.