„Vienas žodis – Lietuva!“ Šiluose skambėjo rekordinio dydžio Trispalvės fone

„Vienas žodis – Lietuva!“ Šiluose skambėjo rekordinio dydžio Trispalvės fone

JP / Rimos ŽUDIENĖS nuotr.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas šventinis minėjimas-koncertas „Vienas žodis – Lietuva“ Šilų universaliame daugiafunkciame centre prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu ir svečių sveikinimais, kuriuos tarė Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariai Algimantas Birbilas, Algirdas Budrys, Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis, Šilų bendruomenės pirmininkė Regina Turulienė.

Šventėje dalyvavo viešnia iš Kaišiadorių rajono knygos „Šimtmečio žiedas: mano laiškas Lietuvai“ viena iš sudarytojų Katarina Jonaitytė. Grožėjomės merginos sukurta didžiausia vąšeliu nerta vėliava. Ši įspūdinga 3,52 metrų ilgio, 82 cm pločio Trispalvė užregistruota Lietuvos rekordų knygoje. Nunerti vėliavą K. Jonaitytei prireikė 8 mėnesių. Vėliava sudaryta iš 144 kvadratėlių, nunertų laisvę simbolizuojančio malūno motyvais.

Šilaivė Kamilė Miliauskaitė papasakojo, kaip „Kaip berns už tris žirns čiels mets tarnava“ – tai kūrinys, kurį mergaitė pristatys Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“. Šilaivis Petras Vanagas skaitė lietuvių poetų patriotines eiles.

BIC

Šilaiviai mėgavosi koncertine programa, kurią atliko kaimynai iš Vadoklių kultūros centro, liaudiškos muzikos kapela „Susiedai“ (vadovas Justinas Kanaporis).

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.