Veterinarijos vaistinė

Veterinarijos vaistinė

JP / Pixabay.com nuotr.

Veterinarijos vaistinė – vieta, kur galima įsigyti įvairių gyvūnams skirtų maisto papildų, vaistų, skanėstų savo mylimiems augintiniams ir pan. Veterinarijos vaistinėse dirbantys veterinarijos farmacininkai, kurių darbas panašus į farmacininkų, dirbančių žmonėms skirtose vaistinėse. Jie parduoda vaistus, maisto papildus, suteikia naudingų patarimų, tik ne apie žmonių sveikatą bei gydymą, o apie mūsų mylimų gyvūnų.

Žmonės gali būti skirtingi, tačiau biologijos požiūriu visi mes – gyvi organizmai – iš esmės esame tokie patys. Tačiau dirbant su gyvūnais veterinarijos farmacininkai kasdien susiduria su daugybe iššūkių, nes tai yra specifinė pacientų grupė. Farmacininkas – tai viena iš tų darbo vietų, kur kiekvieną dieną susidursite su iššūkiais, turėsite savarankiškai priimti sprendimus.

Daugelis vaistų gyvūnams yra jiems pritaikomi iš žmonėms sukurtų medikamentų ir kiekviena vaistininko kompetencijos klausimas yra nuspręsti ar konkretaus vaisto sudėtis bus tinkama vienam ar kitam gyvūnui. Akivaizdu, kad vienokia situacija, jei vaistai bus skirti mažam šuniuku, kitokia – jeigu beždžionei, dar kitokia – jeigu driežui ir pan.

BIC

Kasdieniai iššūkiai

Veterinarijos vaistininkas kiekvieną dieną susiduria su daugybe iššūkių, kurių tikrai negalėtų patirti dirbdamas vienoje iš daugelio žmonėms skirtų vaistinių. Tad į šią poziciją yra pritraukiami aukščiausio lygio farmacininkai, kurie nebijo iššūkių, yra pasirengę dinamiškam, kartais streso pilnam darbui. Galima drąsiai teigti, jog nė viena veterinarijos vaistininko darbo  diena nebūna tokia pati, nes jie kasdien turi galvoti, kaip gydyti gyvūnus, priimti jiems geriausius, naudingiausius sprendimus.

Ne paslaptis, kad konkreti veterinarijos vaistinė pasirenkama dėl joje dirbančių farmacininkų. Juk žmonės nori, kad jiems padėtų, patartų, kaip užtikrinti gerą gyvūnų sveikatą, užkirsti kelią galimoms ligoms. Veterinarijos farmacininkas turėtų būti ne tik puikus savo srities specialistas, tačiau ir geras žmogus, kuris myli gyvūnus.

Veterinarijos vaistinėje galimų įsigyti prekių asortimentas

Iš tiesų, prekių asortimentas yra didelis. Veterinarijos vaistinėje galite įsigyti žaislų naminiams gyvūnėliams (šuniukams ar kačiukams), papildų sąnarių funkcijai gerinti (šunims), ėdalo gyvūnėliams, higienos priemonių, tokių kaip maišeliai šunų išmatoms, tualetas šuniukams, higieninės palutės šunims, pašarų graužikams, lesalų paukščiams ir daug kitų jūsų mylimiems augintiniams reikalingų prekių.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.