Verslininkės į susitikimą pakvietė panevėžiečius Seimo narius

Verslininkės į susitikimą pakvietė panevėžiečius Seimo narius

Vilda LUKAITYTĖ / Panevėžio PPAR nuotr.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose Verslo moterų tinklo narės surengė susitikimą su panevėžiečiais Seimo nariais. Susitikimo metu verslininkės parlamentarams pristatė parengtus projektus Panevėžio miesto plėtrai.

„Panevėžio krašto žmonės Seimo nariams suteikė didelį pasitikėjimo mandatą, su viltimi, jog tinkamai bus atstovaujami Seime. Verslo bendruomenė į juos taip pat deda daug vilčių, o tuo pačiu labai palaiko ir jais tiki“, – teigė Verslo moterų tinklo valdybos narė Kristina Vezbergaitė.

Verslo moterų tinklas vienija Panevėžio miesto verslininkes, kurios ne tik nori gauti, bet ir turi galimybę kažką duoti visuomenei. Moterys yra kūrybingos ir iniciatyvios, siekiančios tikslų asmeniniame bei viešame gyvenime. Tačiau neretai joms pritrūksta valdžios palaikymo.

BIC

Susitikime su verslininkėmis dalyvavę Seimo nariai Petras Nevulis, Guoda Burokienė, Bronislovas Matelis diskutavo kaip pakeisti Lietuvos gyvenimą, o taip pat, kaip Verslo moterų tinklas galėtų prisidėti prie šių planų įgyvendinimo.

„Norėjome susipažinti su Seimo nariais, suprasti, ar verslas ir valdžia žiūrime viena linkme“, – apie susitikimą pasakojo K. Vezbergaitė.

Verslo moterų tinklas, veikiantis prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos bei skatinantis Lietuvos moterų verslumą ir tinklui priklausančių narių savitarpio pagalbą, taip pat rūpinasi socialine moterų bei visos visuomenės gerove ir siekia bendradarbiauti su panašaus pobūdžio tinklais bei kitomis organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir už šalies ribų.

Panevėžio regiono grupė, aktyviai prisideda prie šių tikslų, organizuodama verslo misijas, moterų verslumą skatinančius renginius bei kitas su šiais tikslais susijusias socialines iniciatyvas, Panevėžio regione, Lietuvoje ir kitose šalyse.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.