Velžyje suspindo pagrindinė Panevėžio rajono Kalėdų eglė

Velžyje suspindo pagrindinė Panevėžio rajono Kalėdų eglė

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Kasmet kitoje seniūnijoje įžiebiama pagrindinė Panevėžio rajono savivaldybės Kalėdų eglė penktadienio vakarą suspindo savo eilės sulaukusiame Velžyje. Į jos įžiebimo šventę rinkosi ne tik velžiečiai, bet ir kitų seniūnijų, Panevėžio miesto gyventojai.

Šiemet vasarą neatpažįstamai atnaujintose ir renginiams pritaikytose Nevėžio slėnio erdvėse pastatytą vešlią įspūdingo dydžio žaliaskarę padovanojo Pajuostyje esančio Karaliaus Mindaugo husarų bataliono, su kuriuo bendradarbiauja Velžio seniūnija, kariškiai, o lempučių girliandomis ir rankų darbo originaliais žaislais išpuošė bendruomenės savanoriai.

BIC

Eglę įžiebęs Savivaldybės meras Povilas Žagunis pasveikino visus artėjančių švenčių proga, linkėdamas prasmingo Kalėdų laukimo ir svajonių išsipildymo.

Prie įžiebtos eglutės susirinkusiems šventės dalyviams ir svečiams koncertavo mažieji atlikėjai – Velžio lopšelio darželio „Šypsenėlė“, Liūdynės kultūros centro šokio studijos „Judesys“ šokėjai, įspūdingą ugnies šou atliko ugnies žonglierių grupė „Fenix“ iš Kupiškio.

Motociklu atvykęs Kalėdų Senelis savo pokštais visus užkrėtė gera nuotaika, vaikučius už smagius šokius apdovanojo saldumynais. Sušalti vakaro žvarboje neleido dosniai dalijamos vaišės – kvapni karšta arbata, pyragas, kalėdiniai meduoliai.

Šventę pratęsė Padėkos vakaras išpuoštoje kultūros įstaigos salėje. Susirinkusiesiems pristatytas naujas „Velžio balselio“ numeris ir ateinančių metų Velžio kalendorius.

Vakaro metu paskelbta akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Dovanoti knygas ir pildyti bibliotekos fondą galima iki sausio 15 d.

Padėkos vakaro svečiams koncertavo Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova – mamos ir dukros duetas, išgarsėjęs TV dainų projekte „Du balsai – viena širdis“.

Velžyje suspindus pagrindinei Kalėdų eglei, žaliaskarės pradedamos žiebti ir kitose seniūnijose.

Vadoklių kultūros centro Jotainių padalinyje – gruodžio 10 d. 18 val.

Upytės parapijos namuose – gruodžio 11 d. 16.30 val.

Ėriškių kultūros centre – gruodžio 11 d. 18 val.

Paįstrio kultūros centre ir Smilgių miestelio aikštėje – gruodžio 12 d. 17 val.

Šalia Karsakiškio kultūros įstaigos – gruodžio 13 d. 12.30 val.

Vadoklių mstl. renginių aikštėje – gruodžio 13 d. 15 val.

Ramygalos kultūros centre – gruodžio 13 d. 17 val

Liūdynės kultūros centre – gruodžio 14 d. 16 val.

Naujamiesčio kultūros centre-dailės galerijoje – gruodžio 14 d. 18 val.

Tiltagalių kultūros centro Geležių padalinyje – gruodžio 15 d. 15 val.

Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinyje – gruodžio 15 d. 16 val.

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje – gruodžio 18 d. 17 val.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje – gruodžio 18 d. 19 val.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.