Velžio gimnazijos pradinių klasių mokytojui – garbingas įvertinimas

Velžio gimnazijos pradinių klasių mokytojui – garbingas įvertinimas

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

J. Marcinkevičius.

Paaiškėjo, kas labiausiai Panevėžio rajone rūpinasi savo ir kitų gyventojų fiziniu aktyvumu, sveika gyvensena ir turiningu laisvalaikiu. Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotą konkursą „Sveikatos ambasadorius 2018“ šiemet laimėjo Velžio gimnazijos pradinių klasių mokytojas Jonas Marcinkevičius.

Ambasadoriaus vardas suteikiamas Panevėžio rajone gyvenantiems ar dirbantiems piliečiams už nuopelnus, pastangas bei aktyvią visuomeninę veiklą bendruomenių sveikatos stiprinimo srityje praėjusiais metais.

Kasmetiniame konkurse kandidatus galėjo siūlyti Panevėžio rajono gyventojai, užpildę anketą, kuri buvo skelbiama Panevėžio rajono savivaldybės ir Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos tinklalapiuose. Kandidatai vertinami pagal nuopelnus sveikatos stiprinimo srityje, įvertinant savanorišką, visuomeninę veiklą bendruomenių labui – sveiką mitybą, judėjimą sveikatos labui, švietėjišką ir sveikuolišką veiklas, sveikatinimo projektus ir kt.

BIC

„Sveikatos ambasadorius“ – pradinių klasių mokytojas J. Marcinkevičius Velžio gimnazijoje dirba 30 metų. Jis yra aktyvus projektų, renginių, konkursų sveikos gyvensenos tema dalyvis ir rengėjas. Mokytojo tikslas – saugoti ir stiprinti mokinių sveikatą, 12 metų buvo organizuojama sveikatingumo ir užimtumo stovykla „Šėlsmas“, kurioje didelis dėmesys buvo skiriamas mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiams formuoti.

Daug metų organizuoti susitikimai su sveikuolių klubo „Atgaiva“ nariais, susitikimai ir praktinė veikla su jogos specialistais, sveiko maitinimosi lektoriais. Šiais mokslo metais aktyviai dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame „Sveikos gyvensenos konkurse“ ir su 2a klasė iškovojo 1 vietą.

J. Marcinkevičiaus vedamose pamokose dažnai integruojamos sveikos gyvensenos temos. Klasėje organizuojamos sveikuoliškų kokteilių dienos, susitikimai su visuomenės sveikatos specialistu, kūno kultūros mokytojais, treneriais. Klasės mokiniai dalyvauja sporto varžybose. Visi ugdomi vaikai šoka tautinius šokius kolektyve „Kupolėlė“ ir sveikai bei turiningai leidžia laisvalaikį.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.