Velžiečių diena prasidėjo be vandens

Velžiečių diena prasidėjo be vandens

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Velžiečiai šiandien negali nei nusiprausti, nei užsiplikyti kavos – iš čiaupų ir dušų nebėga vanduo. Velžio komunalinio ūkio vadovas Vaidas Virbalas ramino gyventojus ir sakė, kad pasenusiuose vandentiekio vamzdynuose įvyko avarija – trūko vamzdžiai. Komunalininkas tvirtino, kad avarija bus likviduota ir vakare velžiečiai vėl galės džiaugtis vandeniu.

Darbus pradėjo su tamsa

Velžio komunalinio ūkio vadovas V. Virbalas naujienų portalui JP aiškino, kad vandentiekio linija tvarkyti pradėta nuo ankstyvo ryto.

BIC

„Vyrai dar su tamsa pradėjo darbus. Pasenusiose vandentiekio linijose trūko vamzdžiai. Nieko keisto, kad įvyko avarija. Vamzdynai tokie seni, kad atkasus juos pamatai, jog metaliniai vamzdžiai visiškai suirę. Šiandien vamzdžius tvarkome Velžyje, o ryt – kitame Panevėžio rajono miestelyje. Darbų pakanka, nes nedaug rajono gyvenviečių turi pakeistus ir šiuolaikiškus vamzdynus“, – pasakojo V. Virbalas.

Gyventojus perspėjo

Komunalininkų vadovas tvirtino, kad Velžio gyventojai turėjo žinoti, kad šiandien nebus vandens.

„Visiems savo registruotiems klientams išsiuntinėjame SMS žinutes apie įvykusią avariją ir, kad teks pakentėti, kol atsiras vanduo. Visuomet savo klientus stengiamės perspėti ne tik apie avarijas, bet ir apie vandentiekio remonto darbus“, – sakė V. Virbalas.

Pakeisti daug kainuoja

Pasiteiravus, ar neplanuoja Velžio komunalinis ūkis keisti pasenusius vamzdynus naujais, įmonės vadovas išsamiai aiškino apie ]vamzdynų keitimo subtilybes:

„Naujų vandentiekio vamzdynų Panevėžio rajone nėra daug ištiesta. Daugiau dominuoja pasenusi vamzdynų sistema. Viskas yra susiję su lėšomis. Šiuo metu planuojame tiesti naują vandentiekio liniją Paįstryje ir tai kainuos milijoną 600 tūkst. eurų. 60 procentų tų darbų finansuoja Europos Sąjungos fondai, o 40 proc. – mūsų lėšos. Tuomet tenka imti paskolą, o ji mums atsimokės tik po 30 metų. Kita vertus darbai nevyksta taip kaip norėtume. Paskubėti negali, nes darbus riboja projektų parengimas, jų pateikimas, pinigų laukimas, rangovų ieškojimas.“

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.