19.4 C
Panevėžys
Penktadienis, 12 liepos, 2024

Veiklą pradėjo Panevėžio rajono savivaldybės asmens su negalia taryba

AutoriusJPFotoPANEVĖŽIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Įvyko pirmasis Savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtos Panevėžio rajono savivaldybės asmens su negalia tarybos posėdis.

Visuomeniniais pagrindais veikianti Taryba sudaryta lygiateisės partnerystės pagrindu iš Panevėžio rajono savivaldybės institucijų, Savivaldybės administracijos ir nevyriausybinių organizacijų deleguotų asmenų.

Tarybos nariai: Kazimieras Algirdas Budrys – Panevėžio rajono savivaldybės tarybos Kaimo, sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas; Jonas Dumša – Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkas (jo nesant – Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos narys Ernestas Marčiulionis); Karolina Kazielienė – Panevėžio rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja (jos nesant – Panevėžio rajono socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorė Laura Juodelienė); Otilija Kolodenskytė-Di Fazio – VšĮ Panevėžio kurčiųjų centro direktorė (jos nesant – VšĮ Panevėžio kurčiųjų centro darbuotoja Kristina Kudirkienė); Jurmantas Maselis – VšĮ LASS Šiaurės rytų centro Panevėžio rajono filialo pirmininkas (jo nesant – VšĮ LASS Šiaurės rytų centro narys Rimgaudas Valiulis); Aurelija Petronienė – Panevėžio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė (jos nesant – Panevėžio rajono neįgaliųjų draugijos narė Kristina Rimkienė); Rimantas Pranys – Panevėžio rajono savivaldybės vicemeras; Rasa Remeikienė – VšĮ „Vilties sodas“ direktorė (jos nesant – VšĮ „Vilties sodas“ vyriausioji socialinė darbuotoja Kristina Samulionienė); Virginija Savickienė – Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja; Renata Valantinienė – Panevėžio rajono savivaldybės administracijos gydytoja (vyr. specialistė); Irma Vareikienė – Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jos nesant – Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Jasiūnienė).

Pirmo Tarybos posėdžio metu vyko Tarybos pirmininko ir Tarybos pirmininko pavaduotojo rinkimai. Pirmininku išrinktas vicemeras R. Pranys, pavaduotoja – VšĮ „Vilties sodas“ direktorė R. Remeikienė.

Tarybos veiklos nuostatuose numatyta, kad tarybos posėdžiai šaukiami ne rečiau  kaip kartą per tris mėnesius, jeigu Taryba nenusprendžia kitaip.

Tarybos veiklos tikslas – nagrinėti asmens su negalia socialinės integracijos klausimus bendradarbiaujant su Savivaldybės institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis. Taryba atlieka šias funkcijas: analizuoja ir renka informaciją apie asmenų su negalia gyvenimo kokybe, kylančias problemas, teikia pasiūlymus ir rekomendacijas Savivaldybės administracijai, institucijoms susijusioms su asmens su negalia integracijos įgyvendinimu dėl asmens su negalia teisių apsaugos politikos įgyvendinimo priemonių, jų tobulinimo ir finansavimo.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Prokurorai siekia priteisti valstybei keturių savivaldybių politikų nepagrįstas išlaidas

confident-noyce

Sudarius taikos sutartį, buvęs Kretingos tarybos narys grąžins per 11 tūkst. eurų

confident-noyce

Panevėžio miesto savivaldybė Europos Sąjungos fondų investicijoms gauti teiks du socialinės srities projektus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau