„Vasaris“ parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ kviečia į atrakcijas ir edukacines programas

„Vasaris“ parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ kviečia į atrakcijas ir edukacines programas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Panevėžio „Cido“ arenoje vyksta 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“, kurioje galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymus. Paroda panevėžiečius džiugins iki sekmadienio, rugsėjo 24 dienos.

Parodos lankytojams suteikta teisė ne tik pabendrauti su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas, bet ir pakalbinti verslininkus, o tarp jų pokylių namų „Vasaris“ atstovus, apie Aukštaitijos sostinės įvaizdį, galimybes, planus.

Pyragų nėra

BIC

Pokylių namų „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė naujienų portalui JP pasakojo, kad „Vasaris“ „EXPO Aukštaitija“ parodoje dalyvauja jau trečią kartą.

„Šiais metais parodoje pakeitėme stendo vietą ir parodos lankytojus pagrindinėje salėje pasitinkame  patys pirmieji. Stende nėra mūsų populiariausių pyragų, bandelių, tortų, vyniotinių, bet pakanka kitokių įdomybių: atrakcijų loterijų, edukacinių programų. Manau, kad parodos lankytojams reikia įdomių reginių, kurie suteiks informacijos apie mūsų įmonę“, – pasakojo M. Gruzdenė ir kvietė panevėžiečius apsilankyti „Cido“ arenoje ir patiems įsitikinti, kas jų laukia parodoje.

Galimybė dalyvauti loterijoje

Pasak pokylių namų „Vasaris“ vadovės, pirmąją parodos dieną lankytojai susipažino su įmonės naujovėmis. „Ir svarbiausia – suteikėme galimybę dalyvauti mūsų paruoštame žaidime – loterijoje.

Laimėjimas – „Vasario“ koncertų sezono abonementas, o pirmieji dešimt įsitraukusių į loteriją buvo pavaišinti skaniomis staigmenomis. Šiandien ir sekmadienį loterija tęsiasi, bet dar programą papildėme atrakcijomis. Jose dalyvauti kviečiame kas valandą. Edukacines programas pradėjome nuo „Restorano etiketas mažiesiems“. Ją pakeitė atrakcija „Įkvėpti Miltinio“. Degustavome pagal garbaus režisieriaus Juozo Miltinio receptą iškeptą jo mėgstamiausią pyragą. Šeimas pakviesime dalyvauti atrakcijoje „Restorano etiketas šeimai“ ir dar vyks mini edukacinė programa su staigmenomis „Restorano etiketas“, – vardijo parodoje vykusias šiandien ir dar ryt vyksiančias „Vasario“ akcijas ir atrakcijas M. Gruzdenė.

Paroda – užmegzti ryšiams

Įmonės vadovė M. Gruzdenė portalui JP aiškino, kad parodoje „EXPO Aukštaitija“ siekiama pristatyti „Vasario“ paslaugas bei produktus, veiklos koncepciją.

„Be to, svarbu sutikti ir užmegzti ryšius su naujais partneriais bei tiekėjais, veiklos partneriais. Taip pat lauksime ir būsimųjų komandos narių – atėję drąsiai įteikite savo gyvenimo ir motyvacinį aprašymą stendo kolektyvui. Gal jūs esate būsimasis mūsų kolega“, – kalbėjo apie parodos naudą pokylių namų „Vasaris“ vadovė.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.