Valstybės remiamas paskolas studentams teiks 2 bankai

Valstybės remiamas paskolas studentams teiks 2 bankai

0

2015 metais valstybės remiamas paskolas studentams teiks DNB bei Swedbank bankai, savo paskoloms pasiūlę 2,1 proc. maržą eurais.

Šie bankai atitiko kredito įstaigų atrankos komisijos nustatytus kriterijus, tarp jų – ir reikalavimą dėl maksimalios leistinos bankų maržos. Visą valstybės remiamos paskolos studentams palūkanų normą sudaro kredito įstaigų marža ir 3 mėnesių tarpbankinė palūkanų norma eurais (EURIBOR), tad visas palūkanų dydis kovo 16 dienai eurais būtų  – 2,196 proc.

Valstybinis studijų fondas paskelbs išsamią informaciją apie paskolų sąlygas interneto svetainėje www.vsf.lt kai tik bus pasirašytos sutartys su bankais – tą numatoma atlikti iki 2015 m. balandžio mėnesio pabaigos.

BIC

Paskolos studentams su valstybės garantija teikiamos nuo 2009 metų. Šiemet valstybė numato garantuoti iki 18,825 mln. eurų minėtų paskolų. 2009-2014 metais kredito įstaigos išmokėjo  valstybės remiamų paskolų sutarčių už 3,62 mln. EUR ir 144,57 mln. Lt. Bendra šiuo laikotarpiu išmokėta  valstybės remiamų paskolų suma siekia 45,49 mln. eurų.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.