Valstybės 100-mečiui – meninio stiklo studijoje „Glasremis“ mono spektaklis ir viktorina

Valstybės 100-mečiui – meninio stiklo studijoje „Glasremis“ mono spektaklis ir viktorina

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Unikaliai paminėti Lietuvos 100-metį sugalvojo Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyrio viršininkas seržantas Donatas Voveris.

Kariškis iškiliai šalies datai paminėti sukūrė specialų renginių ciklą iš keturių dalių. Pirmąją dalį jis pristatė meninio stiklo studijoje „Glasremis“.

BIC

Kaip naujienų portalui JP aiškino renginio sumanytojas, jis skirtas ne tik Lietuvos 100-mečiui, bet ir  Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

„Visas renginių ciklas susidės iš keturių dalių. Pirmajai pasirinkau meninio stiklo studiją „Glasremis“. Manau, kad pasirinkau tinkamą vietą pristatyti mono spektaklį „Lietuva“, pagal Justino Marcinkevičiaus poemą-dramą „Mindaugas“. Juolab, kad mono spektaklis ir studija sieja vienas labai svarbus dalykas – kūrybinis procesas. Renginio metu dalyviai įtraukiami į tą procesą. Jie dalyvauja viktorinoje – protų  mūšyje „Tėvynės labui“, – pristatė renginio esmę seržantas D. Voveris ir sakė, kad iki rudens įvyks dar trys renginiai:

„Jau žinau, kur bus antras renginys. Kadangi esu Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyrio viršininkas, tai antras renginio ciklas bus Biržuose.“

Improvizacijoms – mono spektakliui, viktorinai – puikiai tiko meninio stiklo „Glasremis“ ekspozicijų kambaryje ir gamybinės patalpos.

Į mono spektaklio antrąją dalį buvo įtraukti ir meninio stiklo dirbinių kūrėjai.

Šventės akimirkos

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.