”Valstiečiai” toliau tebesidangsto paslapties šydu

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuolat atidėlioja savo kandidatų vienmandatėse apygardose bei partijos sąrašo paskelbimą. Anksčiau sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis viską žadėjęs paviešinti vasario pabaigoje, įvairiais kovo laikotarpiais, paskutiniu terminu buvo nurodęs balandžio 6 d.

Tačiau „valstiečiai“ toliau lieka po paslapties šydu. Po tariamo galutinio termino paskambinus R.Karbauskiui pastarasis portalui JP pareiškė, kad dėl ministro (veikiausiai Sauliaus Skvernelio} nuvertimo kanditatų vienmandatėse ir sąrašo daugiamandatėje apygardose viešinimo terminas atidedamas iki balandžio 12-osios.

Portalo JP žiniomis Vakarinėje Panevėžio apygardoje „valstiečiai“ kelia parlamentaro judėjimo „Kartu“ lyderio Povilo Urbšio kandidatūrą, kuriam sąraše numatyta 5-oji pozicija. Nevėžio apygardoje nuo „valstiečių“ turėtų kandidatuoti laikraščio „Panevėžio kraštas“ savininkas ir vyriausias redaktorius Bronius Matelis, kuriam sąraše numatyta 7 ar 11 vieta.

Aukštaitijos rinkimų apygardoje veikiausiai galėtų kandidatuoti pats sąjungos pirmininkas R.Karbauskis.

 

11 komentarų

Panevėžio gyventojas 2016-04-11 08:51 at 08:51

Kas už juos balsuos ??? Ką Povilas Urbšys padarė Panevėžiui ??? Atrašyk Viktorija 🙂

Atsakyti
Ričardas 2016-04-11 09:17 at 09:17

Nauja partija „Prisikėlimas“. Galvojau, kad garsioji frazė „bet kokia melžėja gali valdyti valstybę“ jau istorijos šiukšlyne, bet ne – vėl gyva.

Atsakyti
Viktorija 2016-04-11 10:18 at 10:18

Siūlau paanalizuoti tinklalapį http://www.urbsyspovilas.lt

Atsakyti
Romas 2016-04-11 10:29 at 10:29

Urbšys jau valstietis? O jo judėjimui jau amen? Kas galėtų paneigti, kad tai ne kailio vertimo siekiant naudos karjeros pradžia? O tokiu tyruoliu apsimetinėjo…Dabar suprantu, kodėl susidorojant su Umbrasiene Urbšys dalyvavo posėdyje, nors tada jokių sąsajų su valstiečiais neturėjo. Yla, kaip sakoma, lenda iš maišo. Balsuoti už tokį kandidatą? Na jau ne…

Atsakyti
Neaklas 2016-04-11 11:17 at 11:17

Šleikščiai baisu.

Atsakyti
moving discounts 2017-03-22 11:34 at 11:34

Putz, 17 anos! Parece que foi ontem. Acho que nem percebemos o tempo passar por que está difícil ver filmes como estes hoje em dia!

Atsakyti
Rangeroveris 2016-04-11 11:40 at 11:40

O tai kur valstieciu zvaigzdės Josas su Beceliu bus ? Dirbs Urbsiui ir Mateliui ? Kur grazioji pirmininkė bus ? Kur nubuksuotoji senoji pirmininkė bus ?

Atsakyti
to VIKTORIJA 2016-04-12 10:54 at 10:54

Atsigauk biški, Urbšys ir Judėjimas „KARTU“ tapo partija -LVŽS (o pirmininke Panevėžio matė kas nors, gal žino kokiu būdu ji ja tapo :):):)), prisisiosiu į kelnias iš juoko. Viktorija , gal Urbšys pinigus tau moka už komentarus ir laidas . Kartais nustok pezėti nesamones.

Atsakyti
Svarbu 2016-04-12 10:57 at 10:57

Svarbu kad dabar LVŽS skyrius kvėpuoja nauja krūtine.

Atsakyti
Taip taip 2016-04-12 12:25 at 12:25

Krūtinė atnaujinta įspūdingai, kojos liux, fainas mašiniuks. Pasija rinkimams paruošta. Ruoškime raudoną kilimą pačiam vadui. Į miestą atvažiuoja CIRKAAAS!

Atsakyti
Iš M.Leliuko feisbuko 2016-04-12 11:08 at 11:08

Iš M.Leliuko feisbuko 2016-04-12 9:56

Vyriausiajai rinkimų komisijai
2016.04.11
SKUNDAS DĖL RINKIMŲ REKLAMOS TVARKOS PAŽEIDIMŲ, KURIUOS PADARĖ VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA BEI PORTALAS http://WWW.PANKSLIAUTAS.LT
Rinkimų kampanija prasidėjo 2016 04 09 d. – ir iškart pirmas rinkimų reklamos tvarkos pažeidimas, ir, kaip bebūtų keista, jį padarė labiausiai kitas partijas labiausiai moralizuojanti ir apie vertybes daugiausia postringaujanti Valstiečių ir žaliųjų sąjunga: šios partijos vadovas R.Karbauskis davė grynai rinkiminį-reklaminį interviu portalui „Žino, kur sieks Seimo nario mandato“ – panskliautas.lt/zino-kur-sieks-seimo-nario-manda… .
Ši rinkiminė reklaminė publikacija paskelbta portale panskliautas.lt 2016 balandžio 09 d. 11:18 val., joje rašoma tik apie rinkimus ir minėtos sąjungos ir jos vadovo rinkiminius planus.
Jokios užsakomosios publikacijos numerio nėra.
Šiame straipsnyje skelbiama taip pat ir karikatūra, kurioje pirmais numeriais apsimetę sportininkais bėga du pieštiniai žmogeliukai, panašūs į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovą R.Karbauskį ir jo vadovaujamos partijos skelbiamą rinkimų sąrašo lyderį S.Skvernelį. Karikatūros autoriaus nėra.
Publikacija pasirašyta slapyvardžiu. Kas gali paneigti, kad tikrasis autorius – galimai minėto portalo bendrasavininkas Bronius Matelis, kuris taip pat yra Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Seimo rinkimuose: „Portalo JP žiniomis Vakarinėje Panevėžio apygardoje „valstiečiai“ kelia parlamentaro judėjimo „Kartu“ lyderio Povilo Urbšio kandidatūrą, kuriam sąraše numatyta 5-oji pozicija. Nevėžio apygardoje nuo „valstiečių“ turėtų kandidatuoti laikraščio „Panevėžio kraštas“ savininkas ir vyriausias redaktorius Bronius Matelis, kuriam sąraše numatyta 7 ar 11 vieta“ – jp.lt/valstieciai-toliau-tebesidangsto-paslapties-s…/# Neatmestina, kad galimas laikraščio „Panevėžio kraštas“ savininkas ir vyriausias redaktorius Bronius Matelis kartu yra ir portalo panksliautas.lt bendrasavininkas arba ką tik jais buvo.
Prašau visų įstatymo griežtumu už rinkimų reklamos tvarkos pažeidimus nubausti straipsnio herojų ir portalo bendrasavininką.

Panevėžio mietos savivaldybės tarybos narys Mantas Leliukas

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau