Valdžia ramina: Panevėžyje gatvės bus remontuojamos, o duobės – lopomos (apklausa)

Valdžia ramina: Panevėžyje gatvės bus remontuojamos, o duobės – lopomos (apklausa)

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Nors bendrovė „Panevėžio gatvės“ nebeturi vadovo, Gintarui Petrauskui teko išeiti iš darbo pasklidus internete vaizdams, kaip gatves remontuoja jo vadovaujamos įmonės darbininkai, Panevėžio miesto savivaldybės vadovai ramina: šiais metais Panevėžio gatvės bus remontuojamos, o duobės lopomos.

Tiems reikalams planuojama išleisti apie 5 mln. eurų. Dalį lėšų tikimasi sulaukti iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, o kita dalis – Panevėžio biudžeto lėšos.

Pinigai bus patvirtinti šiandien Tarybos posėdyje.

BIC

Planuojami darbai

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna naujienų portalui JP aiškino, kad šiais metais planuojama karštu regeneravimo būdu sutvarkyti 15-20 tūkst. kv. metrų gatvių dangos.

T. Jukna.

„Tai maždaug 15 gatvių atkarpų ir apie 2 mln. eurų. Be to, ne tik bus remontuojamos gatvės, bet ir atlikti tyrimai nustatyti gatvių asfalto storį. Remontuojamos bus Smėlynės, Nemuno, Pievų, Pušaloto, Staniūnų, Stoties, Respublikos ir kitos gatvės. Taip pat jau yra paskelbti vieši pirkimai Šiaurinei gatvei tiesti, tvarkyti Molainių, Statybininkų ir kitas gatves“, – skaičiavo gatves T. Jukna ir teigė, kad dar tikimasi sulaukti lėšų, apie 2,8 mln. eurų, iš Kelių direkcijos.

Baigėsi kadencija

Pasak T. Juknos, duobėtos gatvės bus lopomos.

„Tokių gatvių Panevėžyje yra tikrai nemažai, kaip ir kiekvienais metais duobes gatvėse lopysime. Aišku, tik ne taip, kaip buvo pasklidę gatvių lopymo darbai internete“, – sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir pridūrė: „Kita vertus, ne lopymo darbai iš vadovo posto privertė trauktis bendrovės „Panevėžio gatvės“ direktorių G. Petrauską. Kovo mėnesį jam baigėsi kadenciją ir būtų tekę trauktis iš pareigų. Vaizdai internete paspartino jo išėjimą iš darbo. Bendrovė neliks be vadovo. Tikriausiai bus skelbiamas konkursas.“

Vaizdo įrašas, iš posto išvertęs bendrovės „Panevėžio gatvės“ vadovą

Išnaudojo ne visus pinigus

Panevėžio gatvių remontas domina ne tik eilinius panevėžiečius, bet ir politikus Kadangi šiandien bus tvirtinamas Panevėžio 2018 metų biudžetas, konservatoriai išplatino informaciją, kaip buvo panaudotos 2017 metų lėšos gatvėms remontuoti.

Dokumente rašoma:

„Panevėžio miesto valdantieji turėtų prisiimti atsakomybę už 2017 metais Lietuvos mastu kone blogiausiai įsisavintas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas bei kompensuoti nepanaudotus ir prarastus 500 tūkst. eurų gatvių tvarkymo reikmėms. Tačiau vietoje to Savivaldybė planuoja kompensuoti nuostolius duobėtose Panevėžio gatvėse lūžtančių automobilių savininkams. Situacija paradoksali. Lieka nesutvarkyta Nemuno – Parko g. sankryža, daugybė nenudažytų perėjų ir kitų kelio elementų ant naujos kelio dangos, kurios „ilgaamžiškumas“ jau po truputį matomas. Užmirštas ir žvyruotų miesto gatvių asfaltavimas, kurio programos parengimas būtų labai svarbus miesto gyventojų gerbūviui.“

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.