Vaizdas pribloškia: vaikščioti negalinti močiutė priversta… šliaužioti

Vaizdas pribloškia: vaikščioti negalinti močiutė priversta… šliaužioti

JP / LNK nuotr.

Prieš keletą dienų internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota Vabalninko miestelyje, Biržų rajone, šliaužianti močiutė.

Pasirodo, kad Genovaitė šitaip gyvena ir kojų nevaldo jau aštuonerius metus. Tačiau sugeba pasirūpinti ir savimi, ir namų ūkiu. Moteris šliaužte nušliaužia į daržą apravėti lysvių. Nušliaužia prie gyvulių. Nušliaužia į miestelio parduotuvę. Parneša maisto ne tik sau, bet ir kaimynams… ir niekam tokie Genovaitės vargai nekliūva. Savo sunkia dalia niekam nesiskundžia ir pati Genovaitė: „Anksčiau su lazdom vaikščiojau. Jei sėdėti tik namie – gali išdurnėt…“.

BIC

Neseniai su naminių kiaušinių dėžute pas kaimynus šliaužiančią Genovaitę pamatė Mindaugas Sinkevičius. Tame pačiame Biržų rajone gyvenantį vyrą pamatytas vaizdas pribloškė. Mindaugas nusprendė palengvinti Genovaitės vargus. Ir padovanojo jai elektrinį vežimėlį. Brangi dovana Genovaitę labai sujaudino:  „Už ką jie taip eikvoja savo pinigus? 500 eurų  – tai daug ką reiškia”.

KK2 žurnalistams nuvykus į svečius pas Genovaitę paaiškėjo, kad močiutė nėra vieniša. Ji turi dvi mieste gyvenančias dukteris. Tačiau savo vaikų pagalbos Genovaitė niekada neprašė.

O netoliese, Pasvalyje, gyvenanti tremtinė Ona yra visiškai vieniša. Apleista. Gyvena sukrypusioje trobelėje be langų, sugriuvusia krosnimi… Ona beveik akla. Nebegali pasirūpinti savimi. Tačiau vietos valdininkų Onos bėdos kažkodėl nejaudina. Kukli močiutė turi tik vieną svajonę – gyventi globos namuose.

Kaip pasikeis Onos gyvenimas į Pasvalį nuvykus KK2 žurnalistams? Kodėl Ona buvo palikta gyventi nešildomame namelyje ir kas už tai atsakingas?

Visi atsakymai šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.