Vaizdai Saugaus eismo klasėje vertė mąstyti apie eismo saugumą

Vaizdai Saugaus eismo klasėje vertė mąstyti apie eismo saugumą

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Policijos nuotr.

Kupiškio jaunieji policijos rėmėjai susiruošė aplankyti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biure įrengtą modernią saugaus eismo klasę.

Šios klasės paskirtis – sudaryti sąlygas įgyti žinių apie saugų eismą, pagarbą žmogaus gyvybei, pagarbai eismo dalyviams, atsakomybei už savo elgesį kelyje ugdyti.

Aktyvus jaunimas kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Gintare Šližyte ir Viktorija Aelita Budriene bei Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stebėsenos specialiste Dovile Šukyte dalyvavo saugaus eismo pamokoje.

BIC

Jauniesiems policijos rėmėjams buvo ne tik parodytas filmukas apie saugų eismą, bet ir primintos pagrindinės eismo dalyvių teisės ir pareigos, atsakomybė, taikoma už pareigų nevykdymą ir padarytus teisės pažeidimus.

Po saugaus eismo pamokos jaunieji žiūrovai kalbėjo, kad parodyta vaizdinė medžiaga padarė įspūdį ir privertė susimąstyti apie savo ir kitų saugumą eismo metu.

Aktyviu projekto partneriu Kupiškio sporto klubo „Reljefas“ ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro atstovu dalyvavimas ne tik skatina bendruomenės gerus santykius, tarpinstitucinį bendradarbiavimą, sporto iniciatyvas, vaikų užimtumą, bet ir mažina vaikų nusikalstamumą, žalingus įpročius. Kryptingas ir prasmingas vaikų ir paauglių užimtumas yra stipri nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemonė.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.