Vairavimo kursai Vilniuje

Vairavimo kursai Vilniuje

JP / Pexels.com nuotr.

Teenager learning to drive

Visiems, norintiems išmokti vairuoti, būtina tvarkingai pasibaigti vairavimo mokyklą. Vilnius yra labai didelis miestas, tad vairavimo kursai Vilniuje nėra lengviausi. Čia labai daug skirtingų tipų sankryžų bei įvairiausių kelių, daug greitėjimo ir lėtėjimo juostų, tad visiems pradedantiesiems vairuotojams dažniausiai būna ganėtinai sunku išmokti vairuoti. Tačiau, būtent tam ir yra skirti vairavimo instruktoriai, kurie padės išmokti saugiai vairuoti automobilį.

Visi vairavimo kursai Vilniuje prasideda nuo to, kad mokinys turi lankyti teorines pamokas, išmokti teoriją, o tuomet išlaikyti mokyklinį teorijos egzaminą.

Praėjus šį etapą, galima laikyti teorijos egzaminą Regitroje. Gerai išmokus teoriją ir išlaikius egzaminus, mokinys gali pradėti praktinio vairavimo pamokas bei mokytis su instruktoriumi. Kiekvienas pradedantysis vairuotojas turi pravažiuoti trisdešimt akademinių valandų su instruktoriumi. Viena akademinė valanda yra lygi keturiasdešimt penkioms minutėms.

BIC

Išlaikius teorijos bei mokyklinį vairavimo egzaminą mokykloje, būsimasis vairuotojas turi užsiregistruoti į praktinio vairavimo egzaminą Regitroje. Rekomenduojama datų ieškotis iš anksto, nes dažniausiai eilės laikyti egzaminą būna labai ilgos.

Vairavimo kursai Vilniuje yra sukurti taip, kad kiekvienas mokinys būtų paruoštas išlaikyti egzaminą iš pirmo karto. Instruktoriai su mokiniais važinėja Regitros keliais, kad mokinys būtų puikiai pasiruošęs bei drąsus galutinio egzamino metu.

Tačiau, net jei ir nepavyksta išlaikyti praktinio vairavimo iš pirmo karto, galima bandyti tiek kartų, kiek norisi, bet reikėtų egzaminą išlaikyti per metus nuo teorijos išlaikymo.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.