Vaikų globos namų auklėtiniams – grožio puoselėjimo renginys

Vaikų globos namų auklėtiniams – grožio puoselėjimo renginys

Pareigūnai ne tik aktyviai dalyvauja vaikų globos namų, rajono mokyklų bendruomenių gyvenime, padeda spręsti iškilusias problemas, bet ir organizuoja laisvalaikio užsiėmimus jaunimui, siekdami skatinti jaunimo saviraišką ir stiprindami bendradarbiavimą bei pasitikėjimą policija.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkė R. Kaminskienė ir bendruomenės pareigūnai D. Petraitis ir I. Januškevičienė lankėsi Panevėžio profesinio rengimo centre, kur vyko bendrai organizuotas grožio puoselėjimo renginys, skirtas jaunimą supažindinti su makiažo ir šukuosenų bei kirpimo technika.

Renginyje dalyvavo Panevėžio rajono vaikų globos namų 7-9 klasių ugdytinės kartu su socialine pedagoge I. Suščenko. Mergaitėms plaukus tvarkė ir makiažą darė Panevėžio profesinio rengimo centro I kurso kirpėjų ir visažisčių grupių moksleivės, prižiūrimos auklėtojos D. Vareikaitės.

BIC

Moksleivės teorines ir praktines žinias pritaikė bendraudamos su globos namų mergaitėmis, noriai dalino patarimus apie makiažo ar šukuosenų atlikimo techniką, plaukų kirpimo, dažymo ir kitas grožio tendencijas. Visos atvykusios mergaitės ir socialinė pedagogė buvo pagražintos, tvarkingai apkirptos. Apsikirpti buvo pakviestas ir bendruomenės pareigūnas D. Petraitis, kuris mielai sutiko ir džiaugėsi rezultatu.

Panevėžio rajono vaikų globos namų auklėtinės džiaugėsi šia dovanota galimybe pasipuošti ir šiltai pabendrauti su Panevėžio profesinio rengimo centro moksleiviais. Daugiausia įspūdžių merginoms paliko pamokos apie visažą, šukuosenas.

Baigiantis grožio renginiui, Viešosios policijos skyriaus viršininkė R. Kaminskienė, dėkodama profesinio rengimo centro moksleiviams ir auklėtojoms už gražų bendradarbiavimą ir renginį, dalino atsiminimo dovanėles. Tikimąsi, kad ir ateityje bus organizuojami panašūs renginiai, skirti Panevėžio rajono globos namų auklėtinius pradžiuginti maloniu ir pozityviu laisvalaikiu.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.