Vadybos studijų magistrantė A. Baltrukevičiūtė: „Kuo daugiau dirbi, tuo daugiau suspėji“

Vadybos studijų magistrantė A. Baltrukevičiūtė: „Kuo daugiau dirbi, tuo daugiau suspėji“

JP / Asmeninio albumo nuotr.

A. Baltrukevičiūtė.

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) vadybos magistro studijų studentė Augustė Baltrukevičiūtė dalijasi mintimis apie studijas KTU PTVF ir vadovaujamo darbo patirtį.

Mergina, kilusi iš Alytaus, ilgą laiką gyveno Kaune, turi KTU chemijos magistro laipsnį, o dabar Vadybos magistro studijas kremta KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

„Kadangi dirbu vadovaujamą darbą – esu kokybės vadovė ir atsakau už laboratorijos darbo veiklą bei kokybės vadybos, maisto saugos ir aplinkosaugos sistemas, norėjau tobulinti savo kompetencijas ir pritaikyti jas savo darbe, todėl pasirinkau Vadybos magistro studijas. Tai bus mano antrasis magistras“.

BIC

Paklausus, ar pritaiko praktikoje universitete gautas teorines žinias, studentė patikina, kad pritaiko jas labai dažnai. Ji patobulino lyderystės savybes, žinias apie žmogiškųjų išteklių valdymą, kas jai buvo aktualiausia. Taip pat pagilino žinias apie įmonių socialinę atsakomybę, kas yra labai aktualu būtent tarptautinėse įmonėse.

Ar ji rekomenduotų studijuoti KTU PTVF? „Rekomenduočiau, nes studijų kokybė yra aukšta, dėstytojų kompetencijos ir dėstomi dalykai pateisina lūkesčius. Taip pat yra puikios galimybės mokslus suderinti su darbu. Tuo pačiu galima susipažinti su bendraminčiais ar net sukurti bendrą projektą. Veiklos tikrai netrūksta.“

O kaip, dirbdama vadovaujantį darbą suspėja su magistro studijomis, A. Baltrukevičiūtė ryžtingai atsako, kad „kuo daugiau dirbi – tuo labiau suspėji.“ Žinoma, ji sulaukia didelio palaikymo tiek iš šeimos, tiek iš kolegų darbe, studentų ir dėstytojų, kas yra labai svarbu. O siekti aukštesnių rezultatų tiek darbe, ties universitete ją motyvuoja nuolatinio tobulėjimo siekimas geresnio gyvenimo link.

Būsimiems studentams ji linki siekti to, ko jie patys nori ir pradėti nuo dabar, nors ir atrodo, kad bus neįmanoma. O esamiems – nepamiršti skirti laiko sau, ir, žinoma, sėkmingai baigti studijas.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.