Vadokliečiai pikti: nebeliko šarvojimo salės

Vadokliečiai pikti: nebeliko šarvojimo salės

Panevėžio rajono Vadoklių ir aplinkinių kaimų gyventojai niekaip negali suprasti rajono valdžios priimamų sprendimų. Vienoje iš atokiausių rajono gyvenviečių rekonstravus beveik nuo sovietmečio nebeveikusį vaikų darželį, nebeliko vietos šarvojimo salei.

Vadokliečių ir aplinkinių kaimų gyventojų teigimu, žmonės kaime sensta, todėl laidotuvės tampa gyvenimo realybe. Jiems buvo labai patogu, kai buvusiame apleistame vaikų darželyje buvo įrengta, nors ir prastokai šildoma šarvojimo salė.

Kaimiečiai vylėsi, kad rajono valdžiai nusprendus rekonstruoti sovietmečio palikimą ir investavus beveik 2 mln. litų bei įkūrus daugiafunkcinį centrą, jie sulauks daugiau ir net kokybiškesnių paslaugų, tačiau liko kvailių vietoje.

BIC

Gyventojų teigimu, po didžiulių investicijų, buvusiame darželyje vietos šarvojimo salei nebeliko. Kas ten įkurta ir kokias paslaugas daugiafunkcinis centras teikia, žmonės sakė nė nežinantis.

„Ko mums labiausiai reikėtų, ko mes pageidautume – prieš renovaciją niekas net neklausė“, – JP sakė vadokliečiai.

Vadokliečiai piktinasi, kad artimuosius siūloma šarvuoti gerokai apleistuose kultūros namuose, tačiau neretai jie būna užimti.

Anot jų, dabar artimuosius siūloma šarvuoti gerokai apleistuose kultūros namuose, tačiau neretai jie būna užimti. Be to, žmonėms nesmagu linksmintis, jei neseniai buvo pašarvotas žmogus, tebetvyro žvakių ir gėlių kvapas.

Vienas iš Panevėžio rajono savivaldybės opozicijos atstovų Jonas Katinas sakė, kad panašios tendencijos rajone kartojasi nuolat, kai net neatsiklausus žmonių nuomonės ir poreikių, skubama įsisavinti pinigus.

Rajono taryba  16 katinas
J. Katinas įsitikinęs, kad įgyvendinant investicinius projektus, pirmiausia būtina atsiklausti žmonių, ko jiems labiausiai reikia.

„Galime imti bet kokį rajone esantį objektą ir rasti daug kur padarytų klaidų. Sutvarkytos miestelių aikštės, tačiau tik Raguvoje įrengtos stebėjimo kameros, o Krekenavoje sumontuota scena. Tačiau toje pat Krekenavoje kultūros centras paliktas aptriušęs. Neišdiskutuotas mokyklų ir darželių renovacijos klausimas. Už milijoną rekonstruota Ėriškių mokykla, tačiau ji uždaryta. Sutvarkyta Šilų mokykla, tačiau šalia prireikė dar vieno pastato bendruomenei. Jotainiuose irgi atsirado du kultūros objektai, o vaikai Piniavos, Dembavos ir Pažagienių darželiuose nebeįsitenka“, – dėstė politikas.

Tarybos narys pabrėžė, kad įgyvendinant investicinius projektus, atliekant kitus darbus, pirmiausia būtina atsiklausti žmonių, ko jiems labiausiai reikia.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.