Vadokliai minės išvadavimo kovų 100-metį

Vadokliai minės išvadavimo kovų 100-metį

JP / JP nuotr.

Gegužės 18 d., šeštadienį, Vadokliuose vyks renginiai, skirti miestelio išvadavimo kovų 100-mečiui paminėti ir žuvusiems savanoriams pagerbti.

10 val. Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje bus laikomos Šv. Mišios, 11 val. – eisena į kapines pagerbti žuvusių savanorių, 12 val. – Vadoklių kultūros centre bus rodomas spektaklis „Kovojam už Vadoklius!“, skiriamas 1919 m. kovo 22 d. Vadoklių miestelio iš bolševikų išlaisvinimo kovoms.

Vadoklių kultūros centro direktorė Eugenija Zakarkienė sako, kad 4 dalių spektaklis – bendras kolektyvinis entuziastų vadokliečių darbas. Jame vaidina 10 vyrų, tarp jų – klebonas Ričardas Banys, skulptorius profesorius Gediminas Karalius, Vadoklių pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Lisanka. Istorinius faktus rinko ir į scenarijų dėliojo gaisrininku dirbantis Vidmantas Skurdenis.

BIC

Po spektaklio veiksmas persikels į Vadoklių pagrindinės mokyklos kiemą, kur vyks ginklų paroda, visi bus vaišinami kareiviška koše, arbata.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.